Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Σε χαστουκισε????????????
    Ενα περιστερι Μιρελλα????????????????
    Οποια ηδονη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    πρωτοβρόχια...
     
  3. Eri

    Eri


    Μηπως ειχες εκπαιδευσει καποια στιγμη περιστερια???
    Πες μας την αληθεια σε παρακαλω αν ειναι να κυκλοφορουμε με κρανη......
     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Βαριεμαι........
     
  5. MastersHammer

    MastersHammer Regular Member

    Αυτό

    Congratulations on winning this item! The next step is to pay the seller.

    TOOL SOBER PRISON SEX RARE UK LP VINYL 12" AENIMA PROMO
    Sale price: AU $312.00

    'Αουτς
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    [nomedia]www.youtube.com/watch?v=ihZmKEobaqI[/nomedia] οτι ειμαι ενα ανησυχο,ατακτο κοριτσι...  κ παρεξηγουμαι γτ? 
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως φτασαμε στις 5056 απαντησεις σε αυτο το νημα....? 
     
  8. female

    female Contributor





    Απαντώ δημόσια σε ερωτήματα που μου τέθηκαν σε πριβέ μήνυμα. Θα επαναλάβω, γνωρίζοντας πως πιθανώς να γίνομαι βαρετή –


    Προσωπικά όταν γράφω διαφωνώντας με τις απόψεις κάποιου, ασφαλώς δεν έχω απολύτως καμία προσωπική συμπάθεια ή αντιπάθεια να εμπλέκεται στα γραφόμενά μου. Δεν έχω διστάσει να διαφωνήσω με άτομα που έχω φιλικές σχέσεις και εκτίμηση, όπως δεν έχω διστάσει να συμφωνήσω και να υποστηρίξω ανθρώπους με απόψεις των οποίων έχω διαφωνήσει σφοδρά.


    Δεν «επιτίθεμαι» σε προσωπικότητες αλλά διαφωνώ και «επιτίθεμαι» σε απόψεις και σε επιχειρήματα με τα οποία διαφωνώ ή τα οποία κρίνω, καλώς ή κακώς, πως δεν «στέκουν». Πρόκειται για χώρο συζήτησης, και με τη σειρά μου, εκθέτω τα γραφόμενά μου για κριτική. Όποιος κρίνει πως βάλλεται από τα επιχειρήματα ή τις απόψεις μου, δεν έχει παρά να το εκφράσει δημόσια και να ανατρέψει τα δικά μου επιχειρήματα, δείχνοντάς μου που σφάλλω.


    Δεν απορρίπτω ότι δεν καταλαβαίνω ή ότι δεν μου ταιριάζει ως προσωπική επιλογή – σε καμία περίπτωση.


    Συμπέρασμα – ΔΕΝ έχει σχέση η δημόσια αντιπαράθεση επιχειρημάτων με προσωπική επίθεση. ΔΕΝ έχει σχέση η συζήτηση εδώ με συμπάθεια ή αντιπάθεια προς άτομα – είτε έχει τύχει να γνωριστούμε προσωπικά, είτε όχι.

    Όποιος γράφει θα πρέπει να γνωρίζει πως ότι εκθέτει δημόσια εδώ ( η προσωπική τους ζωή δεν βρίσκω πως με αφορά) εννοείται πως θα υποστούν σκέψη και κριτική. Δεν βλέπω λόγο να θίγεται κανείς γι΄ αυτό.




     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τον αστυνομο Σαϊνη!!!!!!!!!!!!!!
     
  10. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    mirella που εισαι?Εγω παλι σκεφτομαι αν μπορει ν αρθει η μιρελλα prv να της μιλησω...
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Παντα τετοια Κυρο μου,... παντα τετοια!!! 
     
  12. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Οτι μεχρι χθες, γνωριζα το "μαυρη απ'το ξυλο" μονον ως εκφραση...