Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    .. κι όμως υπάρχουν άνθρωποι - ξωτικά, τα οποία όμως οι άλλοι δεν βλέπουν και δεν ακούν κατόπιν παραγγελίας... 
     
  2. Fatal Foot Fetish

    Fatal Foot Fetish Regular Member

    θέλω μπύρες κ βαριέμαι να πάω να αγοράσω
     
  3. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αναρωτιέμαι που μπήκα....
    Στην αρχή πίστευα ότι ήταν ένα φόρουμ για bdsm. Είπα λοιπόν να μπω κι εγώ στην παρέα, να μοιραστώ εμπειρίες και να δοκιμάσω νέες...
    Κάπου στα μισά άρχισα να ψυλλιάζομαι ότι κάτι πάει στραβά.
    Εσχάτως βλέπω όλο και συχνότερα φιλοσοφικές αναλύσεις, μαθηματικά θεωρήματα, ερωτήματα του τύπου "η κότα έκανε τ'αυγό ή το αυγό την κότα", διαβάζω για οιδιπόδεια και οιδιβόδεια συμπλέγματα...
    Αλήθεια, στα meeting κάτω στην Αθήνα μοιράζετε και Βραβεία Νόμπελ, Πούλιτζερ, Τίτλους Ακαδημίας και Μαθηματικής Εταιρίας??
    Και, μια τελευταία ερώτηση. Υποθετικά, κάποιος ψήνεται τρομερά για bdsm κτλ, αλλά είναι αυτό που λέω εγώ "ντιπ ντουνέκι", μετεξεταστέος τρεις χρονιές στα νήπια κτλ. Είναι σωστό να αποκλείεται αυτομάτως από όλα αυτά τα κοινωνικοψυχολογικοπολιτικοοικονομικοφυσικοχημικομαθηματικολογικά πολύ χρήσιμα δε λέω νήματα και ποστς, ακριβώς επειδή δεν είναι μορφωτικού επιπέδου διδακτορικών σπουδών, όπως συμπεραίνω πως είναι, αν όχι η πλειονότητα, τουλάχιστον σχεδόν οι μισοί από τους ενεργούς χρήστες??
    Αυτό σκεφτόμουν μέχρι τώρα. Στο άμεσο μέλλον θα πάω να ψάξω τι στον πούτσο είναι τα Διακριτά Μαθηματικά (με όλο το σεβασμό που έχω στους Μαθηματικούς συμφορουμίτες μου), αν και ακόμα αναρωτιέμαι γιατί στον κόσμο θα έπρεπε να ενδιαφέρουν τους υπόλοιπους, μη-Μαθηματικούς συμφορουμίτες μου.
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χαρά μου ότι μαθαίνεις κακό δεν είναι  
    Η γνώση είναι για το μυαλό, ό,τι η τροφή για το στομάχι. Αν δεν δοκιμάσεις πως θα ξέρεις; Άλλοτε βουτάς με τα μούτρα γιατί σ' αρέσει και άλλοτε ξερνάς και όποιον πάρει ο χάρος.
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καιρό είχαμε να τα πούμε.
    Τα Διακριτά Μαθηματικά είναι η προσφορότερη Μέθοδος για να μην λύνεις
    ευδιάκριτα προβλήματα.
     
  6. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πιθανότατα ορθόν, ως εκ τούτου θα επιμείνω στη μέθοδο του να τα κρύβεις κάτω απ'το χαλί.

    Χαιρετισμούς,
    DocHeart
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δηλαδή Vermilion, πιστεύεις ότι θα ήταν καλύτερα αν αρχίζαμε όλοι να προσποιούμαστε ότι είμαστε "ντιπ ντουνέκια" και ανάλογα σκεφτόμασταν και εκφραζόμασταν; Θα έκανε αυτό το φόρουμ περισσότερο ενδιαφέρον ή περισσότερο "to the point";
    Εάν υπάρχει ένα πρόβλημα εδώ, δεν είναι ότι υπάρχουν πολλοί μορφωμένοι ή έξυπνοι άνθρωποι, αλλά ότι υπάρχουν κατ' ουσίαν λίγοι ποσοστιαία, οι οποίοι έχουν ουσιαστική γνώση και (κυρίως) εμπειρία περί του bdsmικού αντικειμένου.
    Γιά να μην σχηματίζεις λάθος εικόνα πάντως, σε διαβεβαιώ ότι εδώ κάτω στην Αθήνα, σαφώς και δεν αποκλείουμε κανέναν από το bdsm -ασχέτως ακαδημαϊκών προσόντων-, τουλάχιστον αν διαθέτει ωραίο κώλο, τον δίνει, και δεν έχει αντίρρηση να του τον κάνουμε κόκκινο...
    Εσείς κει πάνω στο SKG, πράττετε διαφορετικά;
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    είμαι μεγάλο κολοπαίδι ...


    δεν πειράζει καλά να περνάω ..!

    anyway τι σκατά δεν θα έπρεπε καν να είμαι στο υπολογιστή τώρα ..!


    φιλούρες!
     
  9. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    To Forum ειναι μια χαρα!!!!!
     
  10. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    Μα ουτε μία ουρολάγνα σε όλη την Ελλάδα???? Έλεος δηλαδή...
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καλά... Πού να δεις τι έχει τραβήξει ο άλλος, που ψάχνει να βρει κοπρολάγνα...
     
  12. Don_giorgio

    Don_giorgio Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Α οκ τοτε... Να ελπίζω???? Καμια κοπελα εδω γύρω????