Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    προς χωρισμενους
    ασχοληθειτε με την φυση , οχι με το εαυτο σας ... αλωστε αυτο σας εφερε εκει .. παρτε σκυλο , οχι φιλους ... θα διδαχθειτε καλυτερα και περισσοτερα ...
    παψτε επιτελους να γκρινιαζετε .. κανεις δεν ενδιαφερεται πραγματικα περα απο το να σας κουτσομπολεψει ...
    Μην βιαστειτε να αλαξετε λουκ ... κατα βαθος το ιδιο χάλι ειστε ... ξεκινηστε απο εκει την βελτιωση ..
    παρτε τον/την πρωην κανενα τηλεφωνο να μαθετε αν ειναι καλα ......... ....... πλακα κανω ... δεν ειστε τοσο καλοι ...
    δοκιμαστε να κανετε οτι σας ζητουσε εκεινος/νη αλλα εσεις το μισουσατε (θεαματα,εξοδος,ψυχαγωγια) ... μπορει με την απουσια του/της να τα θεωρησετε ποιο αγαπητα και να εμπεδωσετε οτι δεν πηγαινε αλλο μαζι ...
    κρατηστε την βερα σε εμφανες σημειο ... και ακουστε τι εχει να σας πει ...πως ? .. δεν ακουτε τιποτα ? .... αρα ξερετε γιατι μεινατε να την κοιτατε .....
     
  2. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι τι να μαγειρέψω σήμερα, έχει κανείς καμία καλή ιδέα? 
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood 1) δεν είμαι φυσιολάτρης
    2)έχω φίλους και σκύλο (κακό αυτό; 
    3)φυσικά και άλλαξα λουκ
    4)χέστηκα να τον πάρω τηλ
    5)δεν καπνίζω χόρτο
    6)την βέρα του την πέταξα στα μούτρα όταν έφυγα, οπότε δεν την έχω    

    Life goes on babe  

    Ο καθένας όπως έστρωσε θα κοιμηθεί και εγώ το έχω στρώσει καλά το κρεβατάκι μου, στην προκειμένη, την ζωή μου  
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αν και παρασκευή, φτιάχνω μοσχαράκι με μακαρονάδα, τα μικρά βλέπεις, και αρχηγού παρόντος, τα παιδιά στην προκειμένη   , πάσα αρχή παυσάτω  
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα προσπαθήσω να απέχω για ένα χρονικό διάστημα από την συμμετοχή στις συζητήσεις και θα αφοσιωθώ σε αυτό που με ξεκουράζει και με γεμίζει . Στο να διαβάζω και να ταξιδεύω στα "κείμενα" μου . Να βαδίζετε πάντα όμορφα , θα είμαι εδώ δίπλα σας...
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κλείνεις απλά και ήσυχα έναν κύκλο.Εύχομαι καλό ταξίδι στη θάλασσα των λέξεων φίλε.

    Κάποτε κάποιος είπε
    "..σε όλους αυτούς που χάνονται
    σε λέξεων ταξίδι.."

    Εγώ πιστεύω θα σαι γρήγορα κοντά μας.Να ξαναπαίξεις με το δικό σου μοναδικό τρόπο,αυτό που νιώθεις πραγματικά μέσα από τη μαγεία του..Το λόγο..Και όταν μπορούμε,θα ερχόμαστε και εμείς να συμμετέχουμε στα παιχνίδια που στήνεις...

    Ίσως να μη βρήκες αρκετούς καλούς συμπαίκτες,αφού λίγο πολύ είμαστε τεχνοκράτες της έκφρασης.Όμως,ελπίζω μέσα από την αντίθεση να παίρνεις αυτό που χρειάζεται για να στρέφεις αλλού το βλέμμα και την πένα σου.Το διαφορετικό..

    Θα λείψεις 

    Καλή αντάμωση,με εσένα και όποιους εμάς να έχουμε αγγίξει ακόμα λίγο περισσότερο ένα κομμάτι από το όνειρο μας ...
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ερώτηση:

    Τι είναι είναι επάνω στο γάιδαρο καβάλα και κόβει βόλτες;

    Απάντηση:

    Η database....
     
  8. savra

    savra Guest

    Η πολύ ευγένεια μερικές φορές βλάπτει.  

    Same for me!
     
    Last edited by a moderator: 10 Νοεμβρίου 2006
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δηλαδήςςς;
     
  10. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγώ λέω να το κάνουμε φόρουμ μουσικής εδώ μέσα τραβάει πιο πολύ το ενδιαφέρον, πιο ασφαλές, δεν εκτίθεσαι μια χαρά όλα. 
     
  11. female

    female Contributor



    Κρυώνω... δεν σκέφτομαι... υπερκόπωση μάλλον, φοράω παλτό στο σπίτι, όχι δεν έχω πυρετό, απλώς κρυώνω...​
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πολλά ζεστά ,καλό φαγητό και πολυ ξεκούραση...άρραξε όλη μέρα και μην κάνεις τίποτα..Περαστικά