Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. gaby

    gaby Guest

      ευχαριστώ  
     
  2. Atroce_Libertina

    Atroce_Libertina Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    "Αργούν" αυτές οι απεργίες ?
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εγώ, άοκνος εισοδηματίας, πότε θα αναπαυθώ; Υπάρχουν αργίες για όσους δεν εργάζονται;
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ναι... ο εθελοντισμος!
     
  5. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Θέλω άδεια.... για καμιά 15αριά μέρες.... ουφ πέρασε το καλοκαίρι .... κ εγώ έχω ήδη τα πρώτα στερητικά.. να δω πως θα περάσει ο χειμώνας.....γκρρρρ  
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    οτι πάλι με πήρε ο ύπνος
    ..και οτι επιτέλους σταματάω την δουλειά και αρχίζω πάλι σχολή(δεν ξέρω αν πρέπει να είμαι χαρούμενη για αυτό πάντως)
     
  7. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οι πιθανοί συνδυασμοί έχουν αρχίσει και περιορίζονται. Προτείνω ακόμα: Μαδδονα και Μαδονα. Ίσως και Μανδάμα.

    Όποιος βρει το σωστό κερδίζει δωρεάν πρόσκληση στο πάρτι του Πέρρη, για να κάνει τον σερβιτόρο.
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    alnair, δεν έχουμε πει ότι τη δουλειά την αφήνουμε στο γραφείο, και δεν την κουβαλάμε μαζί μας στο σπίτι;
     
  9. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κάποιος Κύριος να με σώσει από αυτή την άδικη επίθεση;
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τίθεμαι απόλυτα αλληλέγγυος με όποιον απεργάζεται σχέδια για την αμφισβήτηση των "καθως πρεπει" αξιών που δεν εξετάζονται ή αναθεωρούνται επί της ορθότητάς και χρησιμότητάς τους.

    Πηνελόπη μου!!   Μα είναι τόσο θερμή η παρουσία σου (ναι   έχω την τύχη να το γνωρίζω καλά αυτό), πώς είναι δυνατόν εσύ να κρυώνεις, φλογερή και σπινθιροβόλα γυναίκα εσύ, ε?
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σα να μη βλέπω κίνηση... Γιά ξαναδοκίμασε, χωρίς το κεφαλαίο "Κ"...
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Madonna!

    (με χαρά θα έκανα το σερβιτότο..πάντα τρέμανε τα χέρια μου όταν άλλαζα τασάκια πάνω απ΄τις Κυρίες    )