Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    χαχα καθόλου απίθανο!  
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δυσκολο απογευμα το σημερινο .. και ακομα δεν αρχισε !!
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

     

    σκίζωντας το μπλέ...
     
  4. Καταρχας ευχαριστώ τα μέλη που προσέφεραν την πολύτιμη βοήθειά τους στο ερώτημα που ταλανίζει κάθε βράδυ όχι μόνο εμένα αλλά και την πλειοψηφία των γυναικών πιστεύω. Βρήκα τις ιδέες σας αρκετά ενδιαφέρουσες και με βγάλατε απότ η δύσκολη θέση για τις επόμενες μέρες....   
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Ποιο είναι αυτό το τόσο σημαντικό ερώτημα;  
     
  6. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Συμφωνώ, θα συνιστούσα όμως για να μην αρπάξει καμιά πούντα η κοπέλα τώρα που φθιιινοπώωωωωωριασεεεε, να ρίξει έτσι ανέμελα στον ώμο μια καθημερινή λιτή αλεπού, κι αν δεν έχει μπορεί να ρίξει μια γάτα (τύπου Φρου) ζωντανή, έτσι για να μη την κυνηγήσουν και οι φιλοζωικές... Αν μη τι άλλο, τα φιλοζωικά της αισθήματα δε θα περάσουν απαρατήρητα!!!
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Σας έχει τύχει να ακούτε ένα τραγούδι 100 συνεχόμενες φορές (δηλαδή σχεδόν όλη την ημέρα) ή μόνο εγώ παθαίνω τέτοια κολλήματα;

    Maybe you did. Maybe you walked.
    Maybe you rocked around the clock.
    Tick-tock. Tick-tock.


    R.E.M. – Drive

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    To σύστημα των reputations επανιδρύθηκε (όπως τα κόμματα που πάνε φούντο). Οι εξυγίαντες περιέσωσαν το prestige τους. Οι παρέες που δε συντονίστηκαν καλά στην προηγούμενη φάση έχουν μια δεύτερη ευκαιρία. Όσοι έκαναν την πλάκα τους πριν, σφυρίζουν αδιάφορα. Εγώ και πλάκα έκανα και καλά πόστ ψήφισα, αλλά εξακολουθώ να στηρίζω llazouli, alnair και τον incomplete λόγω δασύτριχου στήθους (του incomplete) και αποσύνδεσα το δικό μου.
     
    Last edited: 6 Οκτωβρίου 2008
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Παρομοίως, αποσύνδεσα κι εγώ το δικό μου.

    Τουλάχιστον μέχρις ότου βγει κάποιος, να πει ολοκληρωμένα και υπεύθυνα εάν κάτι άλλαξε και τι, και πώς και γιατί θα έπρεπε να θεωρούμε ότι το reputation πλέον θα διανέμεται λογικότερα και δικαιότερα, παρακαλούνται όποιοι και όποτε θελήσουν να μου δηλώσουν την εκτίμησή τους γιά κάποιο ποστ μου, να μου στείλουν ένα pm... Θα το χαρώ ιδιαίτερα, και μπορεί, επί τη ευκαιρία, να πούμε και δυό κουβέντες.

    Ευχαριστώ.
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και να το'χετε αποσυνδεσει στον τελικο πινακα των στατιστικων, αναφερονται τα reps. Τουλαχιστον ετσι ηταν πριν. Δε ξερω αν αλλαξε κατι με τα νεα συστηματα. Αποσυνδεσα κι εγω το δικο μου κι οποιου του αρεσει καποιο ποστ μου, μπορει να μου στειλει λουλουδια η δωροεπιταγη απο το Κωτσοβολο να παρω καφετιερα του espresso. 
     
  11. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    θσ σου απαντησω στο support, κανε το ερωτημα εκει γιατι εδω δεν ειναι το σωστο μερος.
     
  12. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αναψαν τα αιματα!! Υπευθυνοι και μοντς εκλεισαν το νημα "παμε στοιχημα" για να ηρεμησουν τα πνευματα, xωρις καν να μπουν στο κοπο να μας πουν την αιτια.( Προσοχη, δε μιλω για τα reps αλλα μονο για το νημα..)Μου θυμισε τα χρονια της χουντας που με μπολικο ποδοσαφαιρο προσπαθουσαν να αποσπασουν το κοσμο απο το να βλεπει τη πραγματικοτητα. Αποφασιζουμε και διαταζουμε.
    Να περνω αδεια για να ψηφισω??