Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Βots? Σαν την Eleanna του #sex, στο MIRC?????

    Anyway..thanx..

    Πάω για ύπνο.Ο σωφέρ μου θα σου δώσει φιλοδώρημα... 
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    bot είναι..
     
  3. atasai

    atasai Regular Member

    Η πλειονότητα των συζητήσεων γίνεται σουρεαλιστική από τη στιγμή που οι συνδιαλεγόμενοι χρησιμοποιούν ίδιους όρους με διαφορετικές ερμηνείες (Ίσως θα έπρεπε ο εκάστοτε νηματοθέτης να βάζει στο τέλος του κειμένου του και τα λεξικά τα οποία συμβουλεύτηκε, μπας και βγει άκρη). Όταν ένας συντρόφιμος πειραματίστηκε με τον λετρισμό, πέσαν όλοι να τον φάνε γιατί δεν ξέραν την ερμηνεία, την προέλευση και την ετυμολογία της λέξης.

    Ε, τουλάχιστον με την συγκεκριμένη λέξη, το πήραμε όλοι πρέφα και δεν ξεφύγαμε!
     
  4. female

    female Contributor



    Αχ, ξύνεις πληγές! Να δεις καθηγητή στο πανεπιστήμιο να χρησιμοποιεί όρους με δικές του ερμηνείες, να τον ρωτάμε για να καταλάβουμε τι λέει, το φρούτο, και να απαντάει με χάρη και νάζι περισσό, "Καλέ, ξεκολλήστε...!" ("%$#@%@&@") Λες αν του φέρω το Webster κατακούτελα, να περάσω το μάθημα κατά το 2030?


     
  5. atasai

    atasai Regular Member

    Τι να σου πω. Ανάλογα το ίδρυμα. Εγώ ήμουν στο Μπαμπινιώτειο, οπότε είχα συγκεκριμένο λυσάρι:tongue2:
     
  6. Πολλή ζέστη βρε παιδιά! Πέρσι τέτοια εποχή φόραγα καλσόν και τώρα με το κοντομάνικο θα βγω έξω...
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    η χειρότερη στιγμή για να πάθεις εγκεφαλικό είναι σε ένα παιχνίδι παντομίμας...ή σε ένα παιχνίδι ψεύτικου εγκεφαλικού.
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  9. female

    female Contributor



    ... έτσι που αλλάζει ο Kits στάτους διαρκώς, (καλά,πότε έγινες τρανς;;!!!) ανυπομονώ πότε θα τον δω vanilla female... Β-))


     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γνήσιο κομμάτι του Τίμιου σταυρού...προσκυνώ!
     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

    Aνυπομονώ να βάλω τις καινούργιες μου γόβες.....
     
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Και εγώ το ίδιο! Θα τις φορέσω απόψε!!!