Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως σταβοπάτησα το απόγευμα και στραμπούλιξα άσχημα το πόδι μου. Ούτε να περπατήσω δεν μπορώ. Και ο βοηθός μου στην δουλειά φεύγη από αύριο σε άδεια. Ούτε καν να λείψω 
     
  2. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Princess δεν αμφιβάλλω ότι σε μία γυναίκα με τόσο ταπεραμέντο όσο εσείς, σίγουρα θα αρέσει η κόντρα.Μέχρι ένα σημείο καλή η κόντρα και η ίντριγκα αλλά όχι με ακρότητες.Princess τελικά βάλατε υποψηφιότητα στο πενταμελές?τι έγινε εκλεγήκατε?  
     
  3. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Περαστικά...

    Πάντως μη το αφήσεις. Το καλοκαίρι έπαθα τα ίδια και από ένα διάστρεμμα που ήταν η πρώτη διάγνωση αποδείχτηκε κάταγμα.
    Οι πρακτικοί λένε το εξής (δυσάρεστο): όσο χρονών είσαι, τόσες μέρες θα κάνεις να περπατήσεις (...)

    Και πάλι περαστικά
     
  4. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Ζούμε στο κέντρο μιας σφαίρας που τα εσωτερικά της τοιχώματα είναι ένας καθρέφτης. Ότι βλέπουμε και οι ερμηνείες που δίνουμε είναι προβολές του ίδιου μας του εαυτού. (πες τα παππού don Juan)
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Εννοείται ότι βγήκα πρόεδρος, αν ήθελαν ας έκαναν αλλιώς   τους περίμενα στην γωνία με το μαστίγιο:lol:  
     
  6. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Έχω προβληματιστεί πολύ...
    Ψάχνοντας χθες κάτι στο λαπ τοπ της Μαίρης μου βρήκα κάτι φωτογραφίες...
    Διάφορες πόζες δικές της και της κολλητής της με αξεσουάρ δικά μου.... 
    Από την μία μου άρεσε γιατί η κόρη μου έχει τάσεις να γίνει Αφέντρα από την άλλη φοβήθηκα.
    Φοβάμαι ότι είναι μικρή ακόμα και μπορεί να αποπροσανατολιστεί  
    Άπό την άλλη μου αρέσει όταν φέρεται σκληρά στο αγόρι της.
    Να την μαλώσω;
    Να την συμβουλέψω;;
     
  7. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Με καθημερινό πονοκέφαλο δεν μπορώ πια να σκεφτώ.
     
  8. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Εδώ είναι το πρόβλημα. Και σαράντα μέρες να χρειαστούν για να μου περάσει, εγώ πρέπει να περπατάω
     
  9. savra

    savra Guest

    Λες να πέσει?  
     
  10. savra

    savra Guest

    Παρακαλητό ...
    Ξυνό ...

     
     
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    Σκεφτομαι πως, αν καθε φορα δηλωνα τη δυσαρεσκεια μου και τη δυσανασχετηση μου σ αυτα που κατα καιρους διαβαζω, δεν θα κανα κι αλλη δουλεια.. Εχω βρει καλυτερο για μενα τροπο..Τα διαβαζω, περνάω ενα ολιγολεπτο σοκ, και μετα ολο αυτο το πακετο παει στα σκουπιδια..(του μυαλου μου).
     
  12. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    .....οτι μετά από όσα διαβάζω τις τελευταίες μέρες εδώ ,
    είμαι πια πεπεισμένη πως μερικοί πρέπει να πάρουν άδεια
    να πάνε να ξεκουραστούν
    η να βρουν γρήγορα κάποια η κάποιον για να ξεκα(υ)(β)λώσουν ,
    μπας και έρθουν στα ίσα τους !