Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Παραφράζοντας το "ό,τι δε μας σκοτώνει, μας κάνει πιο δυνατούς" θα έλεγα πως "ό,τι δε μας σκοτώνει, μας πληγώνει". Και η πληγή πονάει μέχρι να κλείσει. Σε άλλους κλείνει γρήγορα, σε άλλους όχι και τόσο γοργά. Όμως πάντα κλείνει και τότε είναι που συνειδητοποιούμε πόσο μάγκες είμασταν που είδαμε τη φωτιά και όμως πέσαμε μέσα της, και τότε είναι που χαιρόμαστε επειδή "καήκαμε" και λυπόμαστε γι' αυτούς που, θέλοντας να ζήσουν μια ζωή αποστειρωμένη, έκαναν μεταβολή και έφυγαν.
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Εάν άλλα γράφουμε και άλλα εννοούμε, σε αυτό δεν μας φταίει ο άλλος, μιλάω γενικά, τώρα όσο για κριτές....ουυυυυυυυυυυυυυυ όλοι μαζί μόλις δούμε κάτι λάθος κάνουμε ντου να πέσουμε να φάμε αυτόν που το έγραψε, εμείς οι αλάθητοι, οι αναμάρτητοι....
    Χαλαρώστε παιδιά, η ζωή είναι πολύ όμορφη και εγώ δεν είμαι διατεθειμένη να αφήσω κανέναν μα ΚΑΝΕΝΑΝ να μου την χαλάσει.
    Αυτά τα ολίγα για σήμερα......
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Έχει μία υπέροχη μέρα και εγώ έχω ένα σωρό δουλειές........
    Αμάν αυτά τα πρέπει πια!!!!
    Οι λόγοι ανωτέρας βίας που λέγαμε   είναι γλυκό όμως όσο και εάν είναι κουραστικό  
    Δεν θα μπορούσα να φανταστώ την ζωή μου χωρίς τους γλυκούς μου "βασανιστές" γι αυτό απορώ όταν ακούω να λένε : δεν παντρεύτηκα γιατί δεν θέλω παιδιά.
    Οκ επιλογές είναι απλά εγώ δεν μπορώ να με φανταστώ την ζωή μου χωρίς αυτά  
     
  4. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    .... οτι οφείλω ένα ευχαριστώ σε Εκείνον τον φίλο ,
    που είναι πάντα εκεί για μενα όταν τον χρειάζομαι και με ανέχεται !

     
     
  5. female

    female Contributor



    ... το μυαλό μου δεν λέει να ξεκολλήσει από εκείνο τον πηλό που άφησα πίσω μου υγρό -- τις γραμμές που πλάθουν τα δάχτυλα πάνω του, το σώμα που περιμένει να του διαμορφώσω γλυκά, τις υφές και γωνιές που δημιουργεί το τυχαίο, τις καμπύλες που θα γράψω πιο απότομα, τον όγκο του που με περιμένει να τον χτίσω πιο αδρά, την υπομονή που πρέπει να κάνω μέχρι τότε...

     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θα μπορουσε να μοιαζει με λογο του Σουφλια για την Εγνατια ....
     
  7. female

    female Contributor

  8. Lasia

    Lasia Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τι πρεπει να κανουμε για να μην νοιωθουμε αυτη την βαρεμαρα;
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    .... πανω απο 5 ποστ .....  
     
  10. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Se mathima klassikis arxaiologias stin exsetastiki tou Septemvriou mas rwtisan gia to noima tis Amazonomaxias stin arxaia texni kai den imoun eparkws diavasmeni opote aytosxediasa grafontas auta pou exw diavasei kata kairous sto forum gia laous mitriarxikous, ktl..
    Simera eida ta apotelesmata, pira 8!
    Ena mikro kommataki tis anavathmisis tou ptixiou moy se "Lian Kalws" tha ofeiletai kai se esas  


    Sorry gia ta greeklish alla grafw apo ena pliktrologio pou den exei ellinikous xaraktires
     
  11. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    μετα φτανεις στην απελπισια 
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ... για εξτριμ βαραμερα-κακοκεφιά .... παντα υπαρχουν και τα διαμαντια του αγγελιοχωρου ...