Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    isnogood πάλι γίνεσαι κακός;; 
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Μες την ψυχή μου το απόλυτο κενόοοοοοοοοοοο

    Εεεεεεεεεεε, τραγουδάω

    Και στο κορμί μουυυυ

    Φτάνει      
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    is - no - good   .... ωστοσο στην προκειμενη ... δεν υπαρχουν καλοι και κακοι αναγνωστες ...  
     
  4. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    LOL ShyMistress!  

    Να που οι σπουδές στο BDSM δεν πάνε χαμένες!
     
  5. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Επιτέλους επέστρεψε η κοινότητα...  
    Είχαν αρχίσει να μου ερχονται τα στερητικά!

    Για να καταλάβετε, νοίκιασα τις άπειρες ταινίες από το video club αυτές τις μέρες για να την βγάλω!  

    Αφήστε που γράφτηκα και σε ένα ξένο forum, αλλά μπα. Σαν και εδώ, πουθενά...
     
  6. female

    female Contributor



    Ανέβηκαν ξαφνικά οι τιμές (λίγο-)πολύ σε όλα μια και ξέρουν πως υπάρχει ο δέκατος τρίτος για ξόδεμα, ή έχω να πάω πολύ καιρό για ψώνια και δεν είχα πάρει χαμπάρι, ως shopping ufo;

     
  7. zinnia

    zinnia Contributor

    σκεφτομαι πως η χτεσινη ηταν πραγματικα ωραια βραδυα..


    Πηγα στο θεατρο Τεχνης κι ειδα (για πολλοστη φορα) το Τριανταφυλλο στο στηθος, rose tattoo ο πρωτοτυπος τιτλος, του Τενεσυ Ουιλιαμς.. Και μετα βολτα στα σοκακια της Πλακας.. Λιγος κοσμος, ηπιος ο καιρος, και που και που κανα γατί ..συνθεσαν την ομορφη νυχτα..

    Παντα οταν βολταρω στην Πλακα, νοιωθω σαν να ειμαι σε νησι..περιεργο..
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θα ηθελα να ανοιξω ενα τοπικ σχετικα με την προκληση πονου στο BDSM και αν πιστευατε οτι μπορει και χωρις αυτο ....Αν ο λογος μπορει να λυγισει και σιδερο ... αραγε μπορει να αντικαταστισει τον σωματικο πονο ? ...
    προσωπικα δεν θα μου πηγαινε ποτε να προκαλεσω πονο , το θεωρω ... αστειο , μη προκλητικο .. ομως εχω μιλησει πολυ σκληρα , παρα πολυ σκληρα .. θεωρω τεχνη να ανακαλυπτεις τις ποιο τρομακτικες και καλα φυλαγμενες αδυναμιες καποιου , να τις τραβας στην επιφανεια και να τον "χτυπας" με αυτες .... φυσικα μετα απο αυτο εφιαχνα λιονταρια απο αρνακια και η μετατροπη αυτη ηταν η ηδονη μου .... Ποσο σκληροι μπορειτε να γινετε με τον λογο σας ποση σκληροτητα μπορειτε να αντεξετε απο αυτον ? ...
    Θα ενδιεφερε ενα τετοιο νημα ? ...
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    Προσωπικά θα με ενδιέφερε isnogood, καθώς το έκανα στο παρελθόν συχνά. Ευτυχώς τώρα λιγότερο. Να βρεις την αχίλλειος πτέρνα και να χτυπήσεις.
    Έχω φέρει στο κεφάλι κάποιων τασάκι, καθρέφτη, καρέκλα κτλ. Τον πόνο που προκάλεσα όμως με τα λόγια δεν θα τον ξεχάσω.
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Να το ανοίξεις το νήμα είναι σκληρό αλλά καλό και μπορούμε να το δούμε τόσο ως formal BDSM μερικοί που επιμένουμε σ αυτό όσο και ως γενικότερη συζήτηση με ΒΔΣΜ άρωμα  
     
    Last edited by a moderator: 16 Δεκεμβρίου 2006
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    Τώρα που αναφέρθηκες lilly μου σε άρωμα...ενημερώνω ότι θα βγει στους κινηματογράφους "Το άρωμα", μεταφορά από το βιβλίο του Πατρίκ Ζισκίντ (από τα πιο αγαπημένα μου) και με πρωταγωνιστή τον Ντάστιν Χόφμαν.
    Δύσκολη μεταφορά πιστεύω και ανυπομονώ να την δω.
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Θα χει τρομερό ενδιαφέρον η σκηνή που δικαζόταν,αν βέβαια συμπεριληφθεί στην ταινεία