Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γιατι εδω στην Ελλαδα λεμε πλανηταρχη τον προεδρο των ΗΠΑ, ενω σχεδον σε ολες τις αλλες χωρες τον λενε προεδρο των ΗΠΑ ?

    Γιατι οταν ο πιλοτος προσγιωνει το αεροπλανο μονο οι Ελληνες επιβατες χειροκροτουν ενω οι αλλοι οχι?

    Υ.Γ.Αμαν πια αυτη η δουλοπρεπεια μας.....
     
  2. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?




    Εμένα με πειράζει που μοιμούμαστε τον τρόπο ζωής τους -βλέπε φαστ φουντ, μολλ,ελληνική τηλεόραση,ενασχόληση με οτηδήποτε χολιγουντιανό και θεωρώντας το και πολύ ενδιαφέρον όλο αυτό.....

    Αλλά είμαστε και ο μόνος λαός που τους θεωρούμε κρετίνους και τους χλευάζουμε:σατιρίσουμε τον πρόεδρό τους στην τηλεόραση, στο ραδιόφωνο όταν είχε έρθει ο πιο παλιός τα μέτρα που πάρθηκαν ήταν σα νάχαι πάει στη μέση ανατολή(ξέρουν οτ ήμαστε επικίνδυνοι) και ήμασταν η μόνη χώρα(μαζί με την Ρωσία) που τους κοντράραμε και αντιταχθήκαμε στον πόλεμο που κάνανε στην Σερβία!

    Δεν είμαι ρατσιτής αλλά ψιλοαντιαμερικάνος είμαι! 
     
  3. DiDi

    DiDi Regular Member

     

     

    αγαπημένες συνήθειες..
     
  4. female

    female Contributor




     

    J M BASQUIAT




     

    Robert Rauschenberg

     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ποιον ειπαμε λεμε πλανηταρχη εμεις εδω οι δουλοπρεπεις?
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    πως εχω χασει τον οίστρο μου κ δεν μπορώ να γράψω.... 

    κ οτι περιμενω / ανυπομονω να δω τι έγραψε....χιχι
     
  7. DiDi

    DiDi Regular Member

    Ότι θέλω να κάνω πεντικιούρ και νυστάζω τρελά.. Κάποιος να μου το κάνει χωρίς να με ξυπνήσει όμως υπάρχει? Ε?Ε?ε
     
  8. Petropoulos

    Petropoulos New Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Kαι το ρωτας; 
     
  9. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ε είμαι ευγενικός άνθρωπος...τι νόμιζες?
     
  10. female

    female Contributor

  11. blindfold

    blindfold Contributor

    τι και αν βρέχει και αν όλα πάνε σκατά ,εμείς αισιοδοξούμε και απολαμβάνουμε την σιγή των κοιμισμένων

     

    καλώς ή κακώς συνηθισμένος στη μοναξιά, δεν το επιδίωξα πάντως...
     
  12. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?