Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?








    Χα χα χα δικιο εχεις, γιατι αυτος τουλαχιστον μας διασκεδαζει, ενω ο αλλος ο Αμερικανος (βλεπε μπου...στης...) , μας βομβαδιζει διασκεδαζοντας αυτος......
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "Πέφτει μια παράξενη βροχή
    πάνω στα παράθυρα της νύχτας
    ποια συννεφιασμένη εποχή
    ξενυχτάει στο φως μιας καληνύχτας"
     
  3. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Πολύ θα γούσταρα να μπω σε ένα Airbus 340 και κατα την απογείωση να καταπιεί στη μηχανή #2 (την απο μέσα στο δεξί φτερό, ακριβώς δίπλα απο εκεί που κάθομαι) μια πέρδικα.

    Να επιστρέψει εσπευσμένα στο ΕλΒελ, όπου οι 251 επιβάτες θα αποβιβασθούν σώοι, αλλά με καλύτερη αίσθηση του πόσο εύθραυστοι είναι.
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Κάτι που είδε η μαμά μου στις ειδήσεις πριν λίγο και αφορούσε στον πόλεμο στην Γάζα.

    Μιλούσε ένας Παλαιστίνιος. Είπε οτι, βλέποντας έξω από το σπίτι του τα ισραηλινά τάνκς, βγήκε με την γυναίκα του,τους γονείς της και τα δυο του παιδιά κρατώντας ένα λευκό πανί, σαν λευκή σημαία. Οι ισραηλίτες βγήκαν από το τανκ, τρώγοντας σοκολάτες και τσιπς. Ο ένας, σημάδεψε κατευθείαν τα παιδιά του και τα πυροβόλησε. Το ένα πέθανε από αιμοραγία 2 ώρες μετά τον πυροβολισμό, αφού δεν τους επέτρεπαν να το μεταφέρουν στο νοσοκομείο. Το άλλο βρίσκεται στο νοσοκομείο και μάλλον θα μείνει παραπληγικό.
     
  5. Eri

    Eri

    Ωχχχχ.....Φανσοου.....Βρηκες τον Νεμο......   
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γατες...σαν τις γυναικες(ναζιαρες,χαδιαρες αλλα κ υπουλες)!!!  
     
  7. female

    female Contributor




    Πώς να δει την ομορφιά της ζωής και να απολαύσει, αφού μόνο φαρμάκι φτύνει, φαρμάκι γεμάτο το στόμα;
    Μου θυμίζει τον παράγοντα orange που καίει τη βλάστηση όπου πέσει.




     
  8. Emma

    Emma Contributor

    Πού είναι ο Maley; Είναι καλά; Έχει κανείς νέα του;
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Τί κάνω τέτοια ώρα ξύπνια????????????????????????????????????? 
    Νινύχτα σε όλους!!! 
     
  10. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως μπορει μια μικρη λεξουλα να σε κρατησει ωρες χαμογελαστη;;; Μια τοσο δα μικρουλα......


    Εχεις σκεφτει ποτε πως το φαρμακι που φτυνει το εχει επινοησει γιατι απλα δεν ξερει....να χαρει....αλλα ουτε και να δει; (λεω τωρα εγω)
     
    Last edited: 24 Ιανουαρίου 2009
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    μία μέρα έμεινα μέσα στο σπίτι και αρρώστησα ..! ούτε ο οργανισμός μου δεν το αντέχει..!
     
  12. extreme32

    extreme32 Regular Member

    τι κανει ο blindfold ξυπνιος τετοια ωρα; και γιατι ειμαι κι εγω αρρωστος;