Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    με την τσιμπλα στο ματι και να ψαχνω και να μην βρισκω την οδοντοβουρτσα. ποιος παει τωρα για δουλεια   . αχχ καλα ητανε τις γιορτες το πασχα παλι...  
     
  2. Τα τρεξήματα που έχω πρωινιάτικα για νέα αστυν. ταυτότητα
     
  3. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως το ipod μου δυστυχώς έχει όρια,   και δεν χωράει άλλα τραγούδια.
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Για ποιο λόγο κλειδώθηκε το "Είναι από τη φύση τους οι γυναίκες πιο υποτακτικές" ;

    Ανεξάρτητα από το χαβαλέ,είχα γράψει κάποια πράγματα που περίμενα απάντηση..

    Θα μπορούσε να υπάρχει κάποια εξήγηση;Ευχαριστώ εκ των προτέρων...
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ναι Δαίμονα μου , εγώ το κλείδωσα , λόγω του ότι παρόλο που ξεκίνησε καλά εξελίχθηκε σε χαβαλέ . Θέλεις να συνεχιστεί , (το νήμα όχι ο χαβαλές) ;
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πολλά θέματα έχουν εξελιχτεί σε χαβαλέ και επανήλθαν ή όχι.Όπως πολλά θέματα είχαν τρελό μαλλιοτράβηγμα και επανήλθαν ή όχι πάλι...

    Όχι πάντως.Δε θα ήθελα να ξεκλειδωθεί προσωπικά για μένα κάποιο θέμα.
    Κυρίως όταν μου λες είμαι σοβαρός για να "συνεχιστεί το νήμα και όχι ο χαβαλές".

    Φίλε Ηλία κάποιοι κάνουν πολύ καλή σάτιρα(ή μάλλον έκαναν),κάποιοι κάνουν χαβαλέ.Ο καθένας γράφει ανάλογα των δυνατοτήτων του.Σωστά;Έκανα φιλότιμες προσπάθειες να κοιτάξω πίσω από χαβαλέδες και δεν αδικήθηκα.Όπως επίσης και άλλοι έπραξαν ανάλογα..

    Ευχαριστώ για την καλή την πρόθεση πάντως...
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αυτό όμως δε σημαίνει ότι με σημαία τη σάτιρα θα ισοπεδώνουμε όποιον νέο , προσπαθεί να μάθει κάτι . Έστω και αν στα μάτια μας μοιάζει αφελής η απορία του . Ας μην γίνουν νέο καθεστώς οι πρώην επαναστάτες...
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μπορείς να γίνεις πιο σαφής σε αυτό;Επειδή στο δικό μου μυαλό και στη δική μου γλώσσα φέρει ως "να μη γίνονται "νταβατζιλίκια" απ τους παλιούς " , και αν εννοούσες αυτό σηκώνει παρεξήγηση,γίνε πιο σαφής σε παρακαλώ...
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Άδικα φουντώνεις Δαίμονα , δεν συνηθίζω να κάνω κριτική σε άλλους . Μόνο στον εαυτό μου .
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δε με κάλυψε η απάντηση σου φίλε μου.Παρεπιπτόντως δε νομίζω πως ισοπεδώθηκε κάποιος νέος που θέλησε να μάθει κάτι.Νομίζω ξέρεις καλά πως αυτός που έρχεται,πετάει μία αγγελία και εξαφανίζεται,ή στην καλύτερη συμπληρώνει όπως όπως τα 5 posts και εξαφανίζεται,δε θέλει να μάθει κάτι.Ποτέ ,προσωπικά,δεν είδα ερώτηση από νέο μέλος που να μην απαντηθεί..
    Την καλημέρα μου....
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αυτοκριτική όμορφε...
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Aνακαλώ τότε bro...