Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Μόλις τηλεφώνησα σε έναν άνθρωπο στον οποίο είχα κάνει μια μεγάλη πουστιά και του ζήτησα ειλικρινά συγγνώμη.

    Τώρα αισθάνομαι 10 φορές χειρότερα.

    Συμπέρασμα: μη ζητάτε συγγνώμη.
     
  2. Emma

    Emma Contributor

    Θέλω κι άλλο χιόνι!!!  

     
     
    Last edited: 3 Φεβρουαρίου 2009
  3. Babylon

    Babylon Regular Member

    Νεα, καταθλιπτικη και ελαφρως υποχονδρια με βαθος και αστειρευτη εμπνευση, ή νεα, χαρουμενη, ελαφρως αδαης με λιγοτερη εμπνευση και βαθος;

    Χμ....

    Χε!

    Ναι. Το δευτερο.
     
  4. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Θέλω να απευθύνω ερώτηση σε ποστ που διάβασα και μου κίνησε το ενδιαφέρον. Ωστόσο πιθανολογώ ότι θα εκληφθεί σαν ειρωνικό ή σαρκαστικό το ύφος μου. Να την κάνω? Δεν θα αναρωτιόμουν κάτι τέτοιο αν δεν μου φαινόταν αξιόλογη η σκέψη (ο τρόπος σκέψης) του συγκεκριμένου συνφορουμίτη.
    Ρητορικό το ερώτημα
     
  5. Αχ... Ποιος σηκώνεται αυριο το πρωί;;;;;;;;;;;


    (στις 9....  )
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

      ενα τσιγαρο ακομα...αντε να ερθει το αυριο,εχει μεγαλη χαρα  ωχ παναγια μου!
     
  7. Switcher

    Switcher Regular Member

    Να πέσω για ύπνο ή οχι? Βαριέται κανείς άλλος να κοιμάται ενώ δουλεύει τουλάχιστον 12 ώρες την μέρα?
     
  8. DiDi

    DiDi Regular Member

    Δυο μέρες μόνο..

     
     
  9. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πάμε γι άλλα 

    Εδώ ίσως? 
     
    Last edited: 4 Φεβρουαρίου 2009
  10. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αντε να ξαναπω τα ιδια πραγματα με τον ιδιο ανθρωπο για το ιδιο διαμερισμα για 10η φορα
    γκρρρρρ τα νευρα μου
     
  11. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    ένα απ τα κακά της δουλειάς 

    Αλλα το χειρότερο να πας να δείξεις κάτι σε κάποιον που εκ των πρωτέρων ξέρεις ότι ... δεν ξέρει τι θέλει:nod:
     
  12. Πολύ μπλα μπλα ρε παιδί μου....
    Δουλεά δεν είχε ο διάολος κλπ κλπ......