Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. βαρέθηκα κουράστηκα ...θέλω να μείνω μόνος .
     
  2. female

    female Contributor



    Χμ-χμ, στα 10 εκατοστά μπροστά, τοίχος. Πρόσω ολοταχώς, λολολολολ.

     
  3. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μου αρεσει που ξανα βρηκα το χαμογελο μου. 
     
  4. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    αυτο συμβαινει σε μενα τουλαχιστον 15-20 φορες τον μηνα
    σε λιγο το πρωι που θα φευγω απο το σπιτι το πρωι θα την πινω την χουφτιτσα τα ηρεμιστικουλια αυτα τα πρασινα κοκκινα κιτρινα χαπακια
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  6. DiDi

    DiDi Regular Member

     

    και εγώ βαριέμαι μέχρι θανάτου...
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  8. Babylon

    Babylon Regular Member

    Τελικα οι μη συνειδητοποιημενοι μαζοχιστες ειναι το χειροτερο ειδος. Κολανε πανω σου σαν τα χταποδια γιατι ασυνειδητα ελκονται απο τις σαδιστικες σου τασεις, και μετα προσπαθουν να εκλογικευσουν το γιατι σε γουσταρουν αφου τους φερεσαι ασχημα. Καταληγουν στο οτι εισαι γουρουνι και καθαρμα γιατι εκμεταλευεσαι τα αγαθα τους συναισθηματα και σε καταδικαζουν. Ετσι εκεινοι ως "μαρτυρες" και "θυματα" καθαριζουν και εσυ μενεις με τις τυψεις να τρωγεσαι με τα ρουχα σου.
     
  9. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αχαχαχα....πιο συγκροτημενη αποψη δεν εχω ακουσει ποτε.....που να αρχισω να σου λεω τι κανουν οι μη συνειδητοποιημενοι σαδιστες........που μεσα στα ενοχικα τους συναισθηματα που τους αρεσει να σε πονανε αλλα δεν πρεπει να νιωθουν καλα οταν σε πονανε σε διωχνουν και πανε να κρυφτουν και να κανουν ψυχαναλυση. Αντε μετα να τους εξηγησεις it's OK που το κανουν αυτο σου αρεσει και ΔΕΝ ειναι καθαρματα!!!!. Μου πηρε μια φορα χροοοονιααααααα να το καταλαβει καποιος...αξιζε ομως!!!
     
    Last edited: 4 Φεβρουαρίου 2009
  10. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μένουν με τις αναίτιες τύψεις  
     
  11. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Ρεπ εδώ δεν δίνουμε?
     
  12. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    αυτο θα ηταν ακομα ανθρωπινο.....