Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σοφος ειναι εκεινος που ξερει,αλλα κανει πως δεν ξερει.Ανοητος ειναι εκεινος που δεν ξερει,αλλα κανει πως ξερει 
     
  2. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Παραφραζοντας ,οπως αν θυμαμαιεχω ξαναγραπσει στον μαιο νομιζω,μια φραση του Μαρκ Τουεην,
    Καλυτερα να μη μιλας και να σε περνανε για μαλακα,παρα να μιλας και να το επιβεβαιωνεις....ΟΛΕ!!Παω να βαλω το 3ο πλυντηριο γαμωτο Μαστεριλικι μου Μεσα!!!
     
  3. Babylon

    Babylon Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μπα, για αυτο εχω χασει πασα ελπιδα χρονια τωρα (funny enough, μολις εγραφα στο νημα περι ελπιδας).
     
  4. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Τα σπάει ο blindfold ρεε!!! Λίγο ετεροχρονισμένα βέβαια αλλά τι να περιμένουμε από άλλον έναν καμμένο?
     
  5. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    lhbohb

    Αποκριες ειναι λεω να ντυθω παλιο ελληνικο σινεμα 

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Απόψε έχω την εντύπωση πως βρέθηκα μάρτυρας σε σκηνή εξευτελισμού ή επέκτασης ορίων.
    Ήταν μοναδική εμπειρία, αν και το υ μέλος δεν έχει συνειδητοποιήσει τι έκανε.Για το Κ μέλος, δεν παίρνω και όρκο.
    Αύριο θα έχουμε μια καλή κουβεντούλα ελπίζω. Και αν είναι τα πράγματα έτσι όπως νομίζω πως είναι, θα ιδρύσω κόμμα με εκείνη πρόεδρο.

    ..Μωρέ λες?????????? 
     
  7. skia

    skia Contributor

    πόσο βαριέμαι τα ταξίδια.....
     
  8. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πότε θα δω τα μάτια τις ???  
     
  9. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    καλο μηνα.
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

     

    memento vivere
     
  11. Έχω σκάσει απ' το φαϊ....
     
  12. LordAini

    LordAini Regular Member

    Πρέπει να πάρω τσιγάρα γιατί που θα βρώ αύριο?