Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. smari

    smari Regular Member

    Aνόητες αγάπες, ανόητα φιλιά...λόγια, λόγια, λόγια...λόγια ψεύτικα.....

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    δεν αντέχω άλλο τον πυρετό...heeeeeelp.......
     
  4. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    σκέφτομαι ... πόσο καλά περιγράφει τις/τους switch η σύντροφος tinker ...
    "όταν δεν παίρνει να γίνουν *μαστεριές*, αναδύονται οι κατινιές. "
    Εξαιρετικό .. περιγραφικό ... και μου λύνει και μια αρχαία απορία μου σχετικά με την λειτουργία
    - ή δυσλειτουργία - των switch ...

    Πάντα τέτοια αποκαλυπτικά συντρόφισα! Πάντα τέτοια! Άλλωστε οι σκέψεις μας μιλάνε πρώτα και καλύτερα για μας!
     
  5. Babylon

    Babylon Regular Member

    Οριστε...; Τι δεν πιανω; Αν ηταν καποια προσβολη για τους switches και οχι καποιο εσωτερικο σας ζητημα πες το, να λυσουμε το θεμα εξω σαν αντρες... : )
     
    Last edited: 15 Μαρτίου 2009
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μια ατακα την ακουσα σε διπλανο τραπεζι σε καφε ... : (ο τυπος λεει προς την τυπισσα .. πολυ εμφανησιμοι και οι δυο , ωστοσο το σχολιο του τυπου ευστοχοτατο) ..
    - ρε συ Μαρακι ... πως ειναι ετσι το μαλλι σου .. σαν την μαγισσα Κλω Κλω οταν εχει περιοδο εισαι ...(το μαλι της ηταν κατι μεταξυ ηλεκτροσοκ και περμαντ)
    - τι δεν σου αρεσει ; ...
    - πλακα κανεις ; .. να σου πω .. δεν τα φτιαχνεις πρωτα με κανεναν αλλον , να χωρισεις , να πεσεις σε καταθλιψη , να ξεσπασεις στο μαλλι σου .. μηπως και αλαξεις χτενισμα .. και μετα αμεσως εμεις τα ξαναφτιαχνουμε ; ...
    !!!!!!! αψογος ο τυπος ..!!!!!!!!!!!! ..........
     
  7. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    xexe όχι δεν ήταν προσβολή ..όπως είπα αρχαία απορία μου που λύθηκε περιγραφόμενη με ακριβεια και λιτότητα!

    Τώρα! Αν θες να το λύσουμε σαν άντρες .. ήρθε η ώρα της μαστεριάς δηλαδή .. ε .. τι να κάνουμε .. ας το κάνουμε και αυτό  

    ΕΒΓΑ ΟΞΩ ΡΕ !
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ενα νεραιδο-ξεχεσμα με μπολικο glitter θα μας συνεφερει...εχμμ.. κ το αλλο που σκεφτομαι... θα ηθελα να ειχα ενα παγωτο!!! 
     
  9. skia

    skia Contributor

    ότι νυστάζω, αλλά το μάτι δεν κλείνει...   
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    ταξίδια στα προσωπικά μου σκοτάδια ...

     
     
  11. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Εδώ και 2 χρόνια προσπαθώ να φτιάξω μία δική μου δουλειά .Την έχω σχεδιάσει.Έχω υπολογίσει τα πάντα.Πάντα κολλάω στο οικονομικό κομμάτι.Πάνω που έιχα χαρεί ότι το ελληνικό κράτος αποφάσισε να ξαναβγάλει το πρόγραμμα ''νεανική επιχειρηματικότητα'' και πήρα μία τεράστια χαρά,κάπου εκεί ξαναπροσγειώθηκα.Το προσχέδιο έλεγε ότι μέγιστο ποσό του σχεδίου θα ήταν 200.000ευρώ και θα έδιναν πίσω τα μισά.Επομένως ήταν ότι έπρεπε.Γιατί 200.00ευρώ δεν έβρισκα με τίποτα.Τα μισά κάτι γίνοταν φυσικά εννοώ και μέσω δανείου,όμως αυτό το ρίσκο έχω αποφασίσει να το πάρω.Ξαφνικά εμφανίζουν στην δημοσιότητα το τελικό σχέδιο.Το οποίο έχει μειώσει σε μέγιστο ποσό του σχεδίου στις 100.000ευρώ.Και τώρα ξανακάνω φύλλο και φτερό όλους τους προμηθευτές να δω ποιος θα μου δώσει καλύτερη προσφορά,αλλά και πάλι αμφιβάλλω αν μπορώ να ανταπεξέλθω.Συμπέρασμα;Τα λεφτά πάνε στα λεφτά...Δεν θα τους περάσει.Εγώ θα τα καταφέρω αργά ή γρήγορα.Ελπίζω απλά να μην είναι τόσο αργά....
     
  12. Babylon

    Babylon Regular Member

    ;! Συνεχιζω να μην καταλαβαινω...Μαλιστα, ενδιαφερουσα αποψη για τους S/switches, ομολογω πως το συγκεκριμενο δεν το εχω ξανακουσει. Αν θελεις να το αναλυσεις θα με ενδιεφερε πολυ να διαβασω την αποψη σου στο σχετικο νημα που ειχα ανοιξει πριν απο καποιο καιρο. https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/t14681/


    Καλα, κατσε να το συζητησουμε εδω μεσα σαν γυναικες και μετα παμε εξω σαν αντρες να βγαλουμε τα αληθινα επιχειρηματα... : )