Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Γιατί όμορφε ;
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Διάβαζα τώρα δα σ ένα φόρουμ για τις ανάγκες διάφορων γυναικών σκλάβων που δεν είναι "θέλω" αλλά αδήριτες ανάγκες. Εϊδα και λίστες με 35 και 40 πράγματα μέσα που μερικά ήταν λίγο ... κάπως, όπως "να κάνει Αυτός υπομονή με όλες τις φίλες μου", άλλα όπως "να μου λέει Αυτός από τη στιγμή που χωριζόμαστε πότε θα ξαναειδωθούμε" μ έκαναν να χαμογελάσω τρυφερά.

    Ότι που άρχιζα να νιώθω τελείως ηλίθια, διάβασα και τα ποστ μερικών με οπτική ανάλογη της δικής μου και ένιωσα πολύ καλύτερα  
     
    Last edited by a moderator: 23 Ιανουαρίου 2007
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μηπως τα χαλασα με τον χειμωνα περισσοτερο απο οσο επρεπε ?.. νιωθω λιγες τυψεις που του εκανα βουντου για να μην ερθει ... λοιπον ενταξει .. εε ψιτ .. καλη μου νεραϊδα ? ακους ? .... παιρνω πισω τα παλια μου ποστ ....ισως ... δεν πειραζει για λιγο ο χειμωνας ....
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    εθιστίκαμε πάλι στα νυχτερινά ωράρια και χάνουμε τον ήλιο, τις μέρες, τη ζωή... από την άλλη αντέχεις την μιζέρια της καθημερινότητας ; τη φασαρία, τη βαβούρα ; μάλλον θα φλυγω να ζήσω σε κάποιο έρημο χωριό εγώ και τα κτίρια να ανταλάσουμε ιστορίες..!
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Φως έχει όπου εμείς περπατάμε και σκοτάδι όταν έχουμε παραδώσει . Στα μάτια σου , ελοχεύει αυτό που ψάχνεις...
     
  6. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ;
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    O SadalMelik!
     
  8. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Του το λέω και δεν με πιστεύει!
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χμ..Πρέπει να βρούμε αποδείξεις... 
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    τον έρωτα σκέφτομαι τώρα...
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    1) βαριέμαι αφάνταστα να πάω σχολείο σήμερα
    2)σκέφτομαι όσα πρέπει να κάνω σήμερα ( μισώ τα πρέπει )
    and life goes on and on  
     
  12. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι πως στο today’s posts σήμερα το πρωί και γενικά το τελευταίο διάστημα ,

    είναι 8 θέματα από διάφορες κατηγόριες ( αγγελίες -Feedback - BDSM Art and ) ,
    9 θέματα από το Off Topic Discussion ( ανοίγονται θέματα με τρομερή ταχύτητα … ) ,
    και μόνο 7 θέματα από το BDSM Discussion .
    Oυτε ένα από το Fetish Discussion , Training Techniques , Personal Experiences, Community Polls , BDSM Resources and Tutorials .

    Το βρίσκω πολύ λυπηρό αν σκεφτεί κανείς πως είμαστε σε bdsm forum !