Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αύριο πρέπει να ξυπνήσω πιο νωρίς από το συνηθισμένο και όχι τίποτα άλλο, πρέπει να ψάξω 1.500 ποστς του Ηλία για να βρω ένα που έδειχνε ότι είναι και αυτός ρατσιστής και να του απαντήσω καταλλήλως μετά. Ηλία είμαι κακιά σου έχω πει.
     
  2. gaby

    gaby Guest

    εσείς μπορεί να είστε "κακιά"   αλλά για να κάνετε αυτή τη δουλειά το πρωί αύριο προσλάβετε και δέκα φιλολόγους   να ψάξουν καλά όλα τα λογοτεχνικά ποστ του Ηλία και ν αναλύσουν τα στιγμιότυπα. Ρατσισμό δεν θα βρούνε πάντως, σας το λέω από πριν  

    @ anasia,

    Αν καταργήσουμε τα off topic θα γίνει το BDSM discussion αγνώριστο καλή μου και αν καταργήσουμε τους βανίλλα θα γεμίσουμε με Αφέντες και σκλάβους πέρα ως πέρα βανίλλα, όχι όπως τώρα.

    Τέλος πάντων. Προτείνεις αυστηρά κριτήρια, είσαι έτοιμη να τα δεις να εφαρμόζονται και στα γραφόμενά σου; Δεν το λέω για τα δικά σου, αλλά μερικών βανίλλα τα ποστ αντέχουν κάθε κριτική κάτι άλλων όμως "του χώρου"... εχμ... ας μην επιμείνω εδώ, ας το αφήσω καλύτερα...
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αν τα καταφέρεις Φιόνα μου και βρεις κάτι τέτοιο , θα σου ζητήσω συγνώμη δημόσια   Καλό διάβασμα ...
     
  4. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    lilly ,

    τα σχολια και τις προτασεις μου εκανα ,
    αυτο δεν σημαινει πως ειναι κατι που θα γινει .

    τα ζητησες , στα ειπα ,
    δεν ειπα
    ουτε πως ειναι σωστα για ολους ,
    ουτε πως πρεπει να συμφωνησει κανεις μαζι μου !

    ... και η ζωη συνεχιζεται ...

     
     
    Last edited: 26 Ιανουαρίου 2007
  5. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    ...εγώ πάλι δε νυστάζω..ουφ
    αλλά δεν είναι μόνο αυτό που με προβληματίζει, χμμμμ τι να βάλω να πιω;
    λοοολ:lol:
     
  6. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?t=7614 στο έδωσα και αλλού Ηλία, εκτός και εγώ δεν ξέρω να διαβάζω καλά
     
  7. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

     
  8. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Είμαι πολύ καλός γαμότο....!!!!
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γράφτηκες στο "χαμόγελο του παιδιού";
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    Φαίνεται νύσταζε και αυτός γιατί τζούφια η εύρεση ρατσιστικού περιεχόμενου σε ποστ του Ηλία.
     
  11. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Κοίτα να δεις που η μ.......... έχει και οπαδούς....
     
  12. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δεν παμε καθολου καλα