Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    @--}--------


    μου δανειζεις τα ..20 plsssssssssssssssssssssssssss!!!!!  


    @--}--------
     
  2. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Λατρεύω το πλυντήριό μου.
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


     


    Μη μας τρελλάνεις τώρα κι εσύ...  



     
  4. skia

    skia Contributor

    χμμμμμ........ ώρα να πετάξω ότι με ενοχλεί?????? 

    και πώς τη μαζεύεις ??? 
     
    Last edited: 12 Απριλίου 2009
  5. cider

    cider Kitchen master

    Τους κοτσαδόρους μου μέσα! Δεν τον είδα, κοπάνησα το πόδι μου και τώρα ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩ!
     
  6. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Όχι καλέ, δεν εννοούσα οτι αλλάζω orientation.  

    Απλά λατρεύω το πλυντηριό μου. Τα κάνει όλα. Είναι αθόρυβο. Στίβει υπέροχα. Μου δίνει μερικά απαραίτητα εφόδια για να πετύχω στη ζωή, δηλαδή καθαρά σώβρακα και κάλτσες.

    Κακό είναι δηλαδή κάποιος να γουστάρει το πλυντηριό του; Από τότε που βγήκε αυτή η παλιοταινία, τα πληντήρια είναι τα πιο παρεξηγημένα labour-saving devices. Παραδέξου το, αν έλεγα οτι λατρεύω το φούρνο μου ή το βραστήρα μου, δε θα έλεγες τίποτα.

    Καλή Κυριακή  
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    OK, εντάξει, συνήλθα τώρα...  

    Πάντως να κλειδώνεις καλά το σπίτι. Κάπου εδώ γύρω εθεάθη ο JokerGemini, κι αυτός έχει χοντρό φετίχ με τις μπουγάδες...  

     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Να το βάλω καλύτερα στα ανέκδοτα;;;;;      







    Ρε, τον Αλέκο....  
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. με περιμένουν δύσκολες μέρες και δυσκολότερες.. πάω για κυνήγι φντασμάτων πολύ το άφησα πίσω..
    πόσο τρελό θα ήταν άραγε αν πήγαινα σε μια παραλία και να αρχίζω να φωνάζω όχι άλλο κάρβουνο; απορίες απορίες και οι μέρες πλησιάζουν.. γμτ πρέπει να ξετρυπώσω και το όπλο!!
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  11. Babylon

    Babylon Regular Member

    Νομιζω πως μετα απο πολυ κοπο, πονο, χρονο και σκεψη, επιτελους, I reclaimed a part of me back.

    That alone, puts a smile on my face. On a warm sunday morning. : )

    Ποσο μου αρεσει οταν οι δρομοι του κεντρου ειναι σχεδον αδειοι. Λεω να κανω βολτα.
     
  12. DSM, DSM και πάλι DSM...