Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Όταν το φόρουμ κοιμάται...

    Φίλε μην χαλιέσαι!
    Χωρίς παρεξήγηση! Μόνος κι εγώ θα είμαι το Πάσχα.
    Έλα να περάσουμε παρέα με παρέα τη θάλασσα, τον ουρανό και το αλκοόλ!
    Άν θέλει και καμία ύπαρξη που συμπαθούμε τουλάχιστον πολύ και οι δυο ευπροσδεκτή!!!!
    Καλό Πάσχα:xyxwave:
     
  2. Babylon

    Babylon Regular Member

    Σημερα ξεκινησα να παιρνω εκεινες τις αντιοξειδωτικες σταγονες διαλυμενες μεσα σε εναμιση(!) λυτρο νερου, με αποτελεσμα να κατουραω ολη μερα, μια υστερικη πλουσια 50αρα πρωην στριπερ εδειρε τον αδερφο μου και τελος, γκρεμισα (εθελοντικα) το τελευταιο οχυρο που ειχε μεινει αναμεσα σε εμενα και το χαος. Κουραστικη μερα.
     
  3. pure_pleasure_seeker

    pure_pleasure_seeker Regular Member

    Νόμιζα πως εγώ είχα δύσκολη μέρα αλλά, oh boy, you win!
     
  4. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

  5. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     

    Απ την μια στιγμή στην άλλη....
     
  6. Babylon

    Babylon Regular Member

    : )

    @jimboy
    Ετσι συμβαινει συνηθως.

    @all
    Καλο τριημερακι!
     
  7. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    ...να μιλήσω βρώμικα....? ή να το αφησω, Μεγ.Παρασκευη γαρ....
     
  8. ariadni

    ariadni Regular Member

    Έχω κρεβατωθεί και δεν έχω καμία επικοινωνία με το περιβάλλον.
    Μετά από 15 ώρες ύπνου, ξύπνησα το απόγευμα και προσπαθούσα για κάμποσα δευτερόλεπτα να καταλάβω αν είναι Παρασκευή απόγευμα ή Σάββατο πρωί.
    Τα καλά νέα είναι ότι αν είμαι κι άυριο έτσι δε θα χρειαστεί να λερώσω καθόλου τα χέρια μου με τα της μαγειρίτσας (την οποία έτσι κι αλλιώς δε τρώω)! Ευτυχώς....υπάρχει και Θεός.
     
  9. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ... οσα ''τραβαει'' η φιλη μου μερες που ειναι !

     
     
  10. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    Το γέλιο είναι δώρο, όπλο και φάρμακο για τον άνθρωπο. Εχει αποδειχθεί ότι μπορεί να μειώσει έως και 20% τη χρήση παυσίπο νων, λόγω της διέγερσης που προκαλεί στις φυσικές αντικατα-
    θλιπτικές ουσίες του οργανισμού (ενδορφίνες και εγκεφαλίνες, που έχουν 200 φορές ισχυρό τερη δράση από τη μορφίνη), ενώ η επίδρασή του στον εγκέφαλο είναι ανάλογη αυτής της
    κοκαΐνης. Αποτελεί την καλύτερη άσκηση αεροβικής, αφού ένα λεπτό γέλιου ισοδυναμεί με δέκα λεπτά κωπηλασίας ή 15 λεπτά στατικού ποδήλατου, γυμνάζει τους μυς του προσώπου και καθυστερεί τη διαδικασία της γήρανσης. Ερευνες και πειράματα κατέδειξαν ότι το γέλιο είναι μεταδοτικό.


    ...κοίτα να δεις πόσο καλό κάναμε  
     
  11. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Ότι είμαι τόσο τυχερή που δεν ξέρω με ποιά λόγια να πω ευχαριστώ.
     
  12. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Ουώ ρε γλέντια
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014