Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    όχι ρε γαμώτο... εξανεμίσθη και η τελευταία ρανίς ελπίδος  
     
  2. SadalMelik

    SadalMelik Regular Member

    Όταν δεν κοιμάσε όταν πρέπει, αυτά τραβάς.....
     
  3. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ειμαι δυο μηνες μακρια απ το σπιτι και απ την πατριδα μου.....ολα ειναι τοσο διαφορετικα εδω που ειμαι...ο ηλιος δεν ζεστενει το ιδιο οι μυρωδιες τις φυσης διαφερουν τα λουλουδια οσο πανεμορφα και να ειναι δεν αγγιζουν την ψυχη μου......καμια αισθηση δεν ειναι ζωντανη...σκεφτομαι την πατριδα μου που ακομα και τα ασχημα της τωρα πια φανταζουν πανεμορφα στην σκεψη μου σκεφτομαι τους φιλους μου που αφησα πισω μου ...ελλαδα μου οτι και να λενε θα εισαι παντα κατι ξεχωριστο γιαμενα .....φιλακια σε ολους και να προσεχετε τους εαυτους σας
     
  4. extreme32

    extreme32 Regular Member

            μεθαυριο! τι ωραια που ακουγεται
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Χτες ήταν μία υπέροχη εμπειρία.Σας ευχαριστώ Κυρία...ελπίζω να περάσατε κι Εσείς όμορφα.Θα με χαροποιούσε ιδιαίτερα.  
     
  6. 1,2,3,4,5... κλπ κλπ
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Yπεργαματη η φωτο;
     
  8.  


    Πρέπει να πλύνω το αυτοκίνητο...
     
  9. Avalonia

    Avalonia Regular Member

  10. Γαμώ τα panda μου, γαμώ!
    Απωθητικές αρκούδες με μάσκα ζορό!
     
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χοίριστε, διακρίνω μια ζήλεια για τα τρισχαριτωμένα αρκούδια? Είναι πιο όμορφα από εσένα? 
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor