Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    ....και η Γεωργια και η Βασιλικη και η Μαρια και η Αθηνά,μη σου πω για την Νικη που ειναι απαιχτη....
     
  2. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γαμήθηκαν τα πάντα!!

     
     
    Last edited: 26 Απριλίου 2009
  3. NIK_Cave

    NIK_Cave Regular Member

    το μηνυματακι που εστειλα στην lady ΚΑΙ το μετανοιωσα
    ΣΥΓΝΩΜΗ μικρη μου

    Νικολας
     
  4. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ... η ζωη μπορει να σου προσφερει πολλα ,
    πραγματα ομορφα που μπορει να μην ειναι δικα σου , δικα σου ,
    αλλα να σε κανουν να αισθανεσαι ομορφα ...

    Χαίρομαι πολυ που ο αγαπημενος μου ανθρωπος ''κερδισε ''
    το στοιχημα , και θα κοιμηθει με χαμογελο στα χείλια Του ...  

    Χαιρομαι πολυ αποψε για την φίλη μου ,
    για την ζωη της ,  

     
     
  5. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

       
     
  6. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Μόνο αυτήν.
     
  7. Η μπόρα δυναμώνει το καράβι έχει πλαγιάσει ,αν δεν σηκώσω τα πανιά θα βρεθώ σε ερημονήσι ...
     
  8. Master DO

    Master DO Regular Member

    Η ζωή μπορεί να σου προσφέρει πολλά πράγματα που αν και οχι αρχικά δικά σου, τα κάνεις εσύ να γίνουν.
    Το μυστικό είσαι εσύ.
    Ανοιχτή και γενναιόδωρη.
    Έχεις τον τρόπο να ομορφαίνεις τα πάντα γύρω σου.
    Αυτό το θείο χάρισμα που λίγοι κατέχουν.

    Έτσι, ο άνθρωπος που ευλογήθηκε να πει απόψε στον εαυτό του "είμαι πλήρης, τα έχω όλα, ευγνωμονώ Σε", αισθάνεται μικρός στο μεγαλείο σου και αντί να κοιμάται χαμογελαστός στο ανταποδίδει.

    Ναι, είχες δίκιο.
    Υπάρχουν και ευτυχισμένα πλάσματα σε αυτη τη ζωή.
    Έστω και γιά μιά νύχτα.

    Ευχή Μου, να διαχυθεί απλόχερα αυτή η ευτυχία σε όλους σας.
    Το αξίζετε. Σκεφτείτε το.

    Είναι καιρός να πάψουμε να είμαστε εγωϊστές και να κοιτάξεις ο καθένας μας τον ...εαυτό του._
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Σκέπτομαι πόσο πολύ δίκιο είχε ένα παλιό μέλος του φόρουμ που δεν ήθελε να κάνει ερωτικές συναντήσεις μέσω ιντερνετ.
     
  10. skia

    skia Contributor

    ότι είναι υπερβολικά χαρούμενη για να δουλέψει... μία αδειούλα, βρε παιδιά....
     
  11. tinkerbelle

    tinkerbelle Regular Member

    Αντιγράφω από Ξ£Ο�Ξ½Ξ±Ο�λία Ξ³ΞΉΞ± Ο�Ξ·Ξ½ Ξ�Ο�Ξ½Ο�Ο�Ξ±Ξ½Ο�Ξ―Ξ½Ξ± Ξ�ΞΏΟ�νΡβα - Ξ�Α΀online Ξ�ΞΉΞ΄Ξ�Ο�ΡιΟ�

    Συναυλία αλληλεγγύης στην Κωνσταντίνα Κούνεβα, διοργανώνει η "Φεμινιστική Πρωτοβουλία Αλληλεγγύης στην Κωνσταντίνα Κούνεβα", την Τετάρτη 29 Απριλίου 2009, στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας (Αίθουσα Μελίνα Μερκούρη), στις 8.30 μ.μ., με σκοπό να ενισχυθεί οικονομικά το ταμείο της Κούνεβα αλλά και να "ανοίξουν" επιτέλους "οι πόρτες τις σιωπής". Στη ιδιαίτερη αυτή συναυλία θα συμμετάσχουν καταξιωμένοι καλλιτέχνες όπως η Σαβίνα Γιαννάτου, η Σωτηρία Λεονάρδου, Νένα Βενετσάνου, η Καλλιόπη Βέττα, ο Γιάννης Ιωάννου, η Λάμια Μπεντίουι, η Μάρθα Μαυροειδή, αλλά και νεότεροι στο χώρο της μουσικής όπως η Δανάη Παναγιωτοπούλου, η Νατάσσα Παπαδοπούλου - Τζαβέλα, το αγγλόφωνο ελληνικό συγκρότημα Katrin the Thrill, και οι Rodina, ένα πολυφωνικό συγκρότημα γυναικών από τη Βουλγαρία.

    Επίσης θα παρευρεθεί και θα μιλήσει εκπρόσωπος της Παναττικής Ένωσης Καθαριστριών και Οικιακού Προσωπικού (ΠΕΚΟΠ) ενώ η Ιόλη Βρυχέα θα διαβάσει μαρτυρίες γυναικών που δουλεύουν στο χώρο της καθαριότητας.

    Τα έσοδα της εκδήλωσης θα κατατεθούν στον τραπεζικό λογαριασμό της Κωνσταντίνας Κούνεβα.

    Εισιτήρια προπωλούνται στο δισκοπωλείο "Vinyl Microstore", Διδότου 34, Εξάρχεια

    Τιμή εισιτηρίου: 12 €
     
    Last edited: 27 Απριλίου 2009
  12. Master DO

    Master DO Regular Member

    Εξαρτάταται....
    η Ώρα του Ταμείου είναι που μετράει...
    μόνο που αυτή δεν ξέρει κανείς πότε έρχεται.