Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    σμουάτςςςςςςςςςς Lasia 
    Σ'ευχαριστώ πολύ! 
     
  2. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Πω πω νυστάζω και -argh- το φως μου τσακίζει τα μάτια (πού είναι τα γυαλιά ηλίου; )..

    Εντάξει, μην τα σκέφτεσαι όλα τώρα.. Ναι πιθανότατα θα πάρεις πτυχιακή το άλλο εξάμηνο
    αλλά δεν είναι της ώρας το θέμα της.. Όχι μην κοιτάζεις το paper που σου'δωκε ο καθηγη-
    τής ,είναι αγχωτικό που καταλαβαίνεις κυρίως τα σημεία της στίξης..

    "Αυτή την στιγμή δεν είμαστε τίποτε, οπότε το cheating on you δεν έχει νόημα" (μπάσα
    φουρτουνιασμένη θάλασσα η φωνή της, το φιλί της ; ), ούτε αυτή μην σκέφτεσαι,
    όχι τώρα. Ναι αλλά μου θυμίζει τόσο την Άλλη, αυτή η φωνή..οι συλλαβές που τραβιούνται
    με νόημα αφήνοντας σεξουαλικές κινήσεις να πλανούνται στον αέρα.. Την φαντάζομαι
    να ακούει την περίτεχνη μπούρδα που εφηύρα στη στιγμή για να της ψαρώσω (ναι καλά)
    εε, εντυπωσιάσω εννοώ κ' να σηκώνει το φρύδι με νόημα μειδιάζοντας ελαφρώς...ΜΜμμ...

    Πρέπει να πετάξω αυτό το κουτί με μίλκο, χαλάει την αισθητική του γραφείου'μ. Βέβαια το
    καφέ πηγαίνει κάπως με το ξύλινο χρώμα του γραφείου (κάτι ανάμεσα σε πορτοκαλί και
    ανοιχτό καφέ), σίγουρα θα'χει κ' αυτό ένα περίεργο γαλλικό όνομα.

    Κρύο, νύστα, να κόψω τις μπύρες (θυμήσου), χαίρομαι που άρχισα το διάβασμα πάλι.
    Ο πινγκουΐνος στον τοίχο με κοιτάζει με τα μάτια γουρλωμένα.
    Είμαι γαμάτος όμως και δεν ανησυχώ, μπορεί να του κάνω εντύπωση που ξυρίστηκα.

    Άντε να πάμε να ετοιμάσουμε κανά πρωϊνό...!

    υγ: Ακούς εκεί "και όμως δεν έκανες τίποτε για αυτό(και άρα γιατί να στεναχωρηθείς
    αν λήξει και αυτή η ιστορία; ) "...
    "Της γυναίκας η καρδιά είναι μια Άβυσσος, πότε Κόλαση και πότε ο Παράδεισος"...Πες'τα ρε
    αρχηγέ..........

    υγ2: Ook? Ook. Ook? Ook! Γράψε κανά προγραμματάκι να σου τυπώνει τους πρώτους 100 ακεραίους σε
    Ook και μετά με περισπούδαστο ύφος διάβασε/ερμήνευσε τον ρόλο σου σαν χιμπατζής..
    Εγγυημένο γέλιο...
     
    Last edited: 6 Φεβρουαρίου 2007
  3. female

    female Contributor


    "Νταλικέρικες ορμόνες διακατέχουν το μυαλό μου", χα, χα, χα... πολύ καλό... Κρίμα να μην έχω καν δίπλωμα οδήγησης, να μην ξέρω να οδηγώ παρά παπάκι... Στράφι παν οι άμοιρες...

     
  4. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    είναι φοβερό πόσο καλό μπορεί να σου κάνει Ένας Άνθρωπος...
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    ...τέτοιο γαμημένο μπουρδέλο δε μπορεί να είναι και ο κόσμος μετά το θάνατο...
     
  6. female

    female Contributor



    ... αν και δεν υπάρχουν σχετικές μαρτυρίες, μόνο υποσχέσεις, θα αποτολμήσω να πω πως δεν έχει καθόλου κόσμο μετά το θάνατο, εκτός κι αν σκέφτεσαι τον Αρκά...       ​
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    κάτι θέλω να γράψω αλλά δεν μου βγαίνει ...
    μάλλον καμία κραυγή απελπισίας θα είναι ... ας πάω να μαγειρέψω κάτι
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    δύο μέρες μείνανεεεεεε αγάπη μου γλυκειάαααα.........
    Ε!!!!!!! Αυτό μου βγήκε τώρα, να τραγουδήσω  
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω λεω να αλαξουμε τις λεξεις σε : "αν Του φορεσω πατινια ... θα Τον χασω στον κατηφορο ? ..."
    .......
    η τελευταια σφιγμομετρηση του φορουμ , εβγαλε τους Perv σε ποσοστο υπαρξης 0% ...... και αναρωτιομουν τι ειναι αυτο το ισχνο πραγμα στον καθρεφτη που σιγα σιγα ξεθωριαζει ......
    .......
    με αλλα λογια φιλε καινουργιε που ζητας και γυναικα Perv και μαλιστα ως ανταλακτικη ..... ασε δεν ......
    .......
    πολλα θεματα στο μεταξυ μενουν αλυτα ..... με αφηνετε μετεωρο ..... θα σας στειλω τον λογαριασμο του ψυχιατρου .....
    .......
    καποιος ειχε γραψει ... , σοφος πρεπει να ηταν , .... "ΜΗΝ παιρνετε τον εαυτο σας τοσο σοβαρα" ...... αν σας φανει το νομπελ λογοτεχνιας πολυ μακρινο .... ξεχαστειτε στο φαν κλαμπ της κερκιδας ....
    ......
    Ορολογια BDSM - τι καταλαβαινει ο καθενας .... σημειωσατε 2 ..... τελικα τα προσωπικα ορια του καθενος , καταργουν την ορολογια ? .......
    ......
    ακουσα εναν πολυ ενδιαφερον ορισμο για το φαινομενο που μας κανει να βλεπουμε τα λαθη των αλλων και οχι τα δικα μας .... : " Υπαρξιακη Πρεσβυωπια " ... στους σινγκλς το ειδα .... (οχι βρε στους καλογερους (μοναχοι-σινγκλς) ... στο σηριαλ λεω ..)...
     
    Last edited: 9 Φεβρουαρίου 2007
  10. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood επειδή δεν είμαι η κυρά-Κατίνα της γειτονιάς να κοιτάζω και να σχολιάζω τα προβλήματα του γείτονα, απλά ασχολούμαι μόνο με τα δικά μου και με όσους κλείνει η πόρτα μου, οπότε εξαιρούμαι από αυτό το σύνδρομο  
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    κοίτα να δεις τι χάνω που δε βλέπω τηλεόραση  
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Πριγκιπισσα .... δεν εχει να κανει αν σχολιαζει η ασχολειται κανεις ή οχι με τα προβληματα των αλλων ... αλλα αν ειναι απλα σε θεση να τα "διακρινει" ..