Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. LordAini

    LordAini Regular Member

    Σήμερα το καλύτερο session μου σαν sub ποτέ.
    Ο αφέντης Laplace έδωσε ρέστα, ακόμα υποφέρω. Ο Κύριος Mat Lab ακόμα πιο υπέροχος, και για τις Κυρίες Visual Basic και C. Plusplus δεν έχω λόγια! Περιμένω πως και πως την επόμενη εβδομάδα, τα session με τον Άη Φιξ!

    Άντε μου και στο διάολο κωλοεξεταστική...
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    I feel dizzy:crazy:

     
     
  3. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Καλε γιατι εγινε ασπρο????? δε μ'αρεσει!!!!!!!
     
  4. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    καλύτερα..... για να εκτιμηθούν τα μαύρα μας καλσόν  
     
  5. Sofia

    Sofia Regular Member

    πιστευω πως αν ειχες παρεα την Κυρια Java μαζι με την Κυρια C και την μεγαλη Αφεντρα Λογικη Σχεδιαση μαζι με ολες τις υπολοιπες αξιοτιμες Κυριες...αυτο θα ηταν ενα session που δε θα ξαναζουσες ποτε...πολυ απλα γτ θα ηταν το τελευταιο σου....

      
     
  6. tinkerbelle

    tinkerbelle Regular Member

    Σκέφτομαι ότι αλλαγές σαν κι αυτές, χωρίς να αγνοώ τη σκληρή δουλειά και τις καλύτερες υπηρεσίες, μπορούν να με στρέψουν στη θρησκεία. Oh God!

    Από χτες το λέω, όταν το site έπεσε, πριν ποστάρω την απάντησή μου στα "δείπνα". Maintenant, αυτό το ξασπρουλάκι δεν με εμπνέει. A demain.
     
  7. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Σκεφτομαι,γι'αυτους που μελετουν πολυ και ειδικως περι του χωρου τουτου,οτι καλο το διαβασμα αλλα και κανα γαμησι δεν βλαπτει.....
    " της γνωστης πορδης το αναγνωσμα ole !!! '
     
  8. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

  9. miror

    miror New Member

  10. tinkerbelle

    tinkerbelle Regular Member

    Με κουράζει απίθανα ο,τιδήποτε στείρο. Ως τέτοιο βλέπω και την αντιπαράθεση των "εγώ" και τις power politics που γεννά η απόπειρα άντλησης self worth μέσα από τις ομάδες και τις ιδεολογίες. Συνεπώς φίλε ΜΜ, προτιμώ σαφέστατα την ποίηση.
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    "Ομάδες"; "Ιδεολογίες";  

    Μάλλον λάθος έκανα, προφανώς ποίηση εξακολουθείς να γράφεις, πάντα...


     
  12. Emma

    Emma Contributor

    Να το πω; Να μη το πω; Να το πω; Να μη το πω; Να το πω; Να μη το πω;

    Ιδού η απορία.