Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όπως είπε και η κυρία Δημήτριου σε συνέντευξη της ΄΄ ουδείς άσφαλτος ‘’
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τίποτα δεν είναι, πλέον, πιο επαναστατικό σε αυτήν την χώρα απο το να σέβεσαι το αυτονόητο και να σταματά η ελευθερία σου εκεί που αρχίζει η ελευθερία του άλλου.

    Επανάσταση σήμερα είναι να σταματάς στο κόκκινο. Να πληρώνεις τους φόρους σου (βλέπε τις φορολογικές δηλώσεις των φτωχών... γιατρών στο Kολωνάκι) . Να κάνεις αυτό για το οποίο αμείβεσαι (επιτέλους οι δημόσιοι υπάλληλοι πρέπει κάποτε να σταματήσουν να λύνουν σταυρόλεξα...). Να μην παίρνεις την θέση του άλλου στην ουρά. Να δίνεις προτεραιότητα στους πεζούς. Να ζητάς συγγνώμη όταν κάπου δεν έχεις δίκιο. Και να βάζεις κάποια στιγμή τελεία εκεί που πρέπει.
     
    Last edited: 21 Φεβρουαρίου 2010
  3. Τα έχουμε γαμήσει όλα...
    η καύλα και η μαλακία, μας έχει κάψει τον εγκέφαλο:icon_no2: 
     
  4. Paralax

    Paralax Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Κι όμως!!!... ήταν σωστή... γραμματικώς... Κατά το λεξικό, άσφαλτος σημαίνει αλάνθαστος.

    Κι όμως ήταν σωστή!!!
     
  5. Paralax

    Paralax Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?




    Συμφωνώ απολύτως!
    Και έχω πολλά ακόμα να συμπληρώσω... αλλά επειδή είναι στο ίδιο πνεύμα, ας μην κουράσω την κοινότητα.

    Α... και περί μαγκιάς (όχι μόνον περί επαναστάσεως)... Όταν βρίσκεις κάτι στο internet, ένα πρόγραμμα, μια εφαρμογή, κάτι που σε βοήθησε να κάνεις τη δουλειά σου... μαγκιά δεν είναι να μην πληρώνεις... μαγκιά είναι να πληρώνεις!
     
  6. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Όλες αυτές οι φωτογραφίες ματιών που κυκλοφορούν εντός του forum εντάσσονται σε κάποια καινούρια, άγνωστη προς εμένα, μόδα;  
     
  7. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ε τότε με συγχωρείς φίλε μου . ούτε εγώ όπως βλέπεις είμαι άσφαλτος  
     
  8. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Την άλλη εβδομάδα έχουμε έκθεση φρυδιού 
     
  9. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Απίστευτα απογοητευτικό …
    να βλέπεις πως το ποντικάκι
    μόνο όταν λείπει η γάτα ,
    μπορεί να … χορεύει !

     
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Είναι στιγμές που ο άντρας πρέπει να παίρνει σοβαρές αποφάσεις για την ζωή του.
    Να το πλακώσει το παρτάλι στης κλοτσιές ? η να το γράψει στα αμελέτητα του  
     
  11. Μα πως είναι να φέρεσαι σαν ξέκολο?   
    Το αποτέλεσμα μου φαίνεται κωμικοτραγικό...κάπως ετσι:goofy: ή έτσι:retard:

     
     
  12. Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Τον καημένο τον Dano...πάει σάλεψε και αυτός:lol3:

    Παραγγέλνει και σερβίρεται μόνος του:icon16: