Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ελάχιστοι , μπορούν να διαχειριστούν την ειλικρίνεια είτε ως αποδέκτες , είτε ως πομποί , από οποιονδήποτε . Και σίγουρα δεν ανήκω στους ελάχιστους …

    Που θα πάει όμως…
     
  2. Dolce

    Dolce Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γιατι παω και μπλεκομαι με καταστασεις που με μπερδευουν; Αυτο αναρωτιεμαι αυτη τη στιγμη.

    Και μετα σκεφτομαι οτι θα ηταν πολυ βαρετη η ζωη μας ρε γαμωτο αν μεναμε παντα στα γνωστα και στα ευκολα.

    Και μετα το ξανασκεφτομαι και συνειδητοποιω οτι μου λειπει εκεινη η αφισα που ειχα πανω απ'το κρεβατι μου οταν ημουν φοιτητρια:

    Δεν χρειαζετε να παιρνουμε τον εαυτο μας παντα στα σοβαρα.

    Και αποφασιζω οτι αυτη τη στιγμη θελω να σκεφτω μόνο τον καφε μου και το επομενο τσιγαρο.
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    χτες ειπα ενα πολυ πετυχημενο .... εκεινη .. μου εδειχνε κατι νυφικα .... βλεπω την τιμη λοιπον και αφου επανηλθα της λεω :
    "Αυτη που το φοραει ειναι 20 χρονο ... ευχαριστως θα το πληρωνα ... αλλα εσυ που εισαι 39 πρεπει τα μισα λεφτα του νυφικου να τα πληρωσει ο χαρος .. επισης αντι για το συνηθες μπουκετο της νυφης θα κρατας ενα με τα ιδια λουλουδια μεν (ο κρινος θα ηταν πολυ χοντρο) , αλλα σε σχημα μικρου στεφανιου με μωβ κορδελα που θα λεει : να ζησετε ... οσο σας μενει ακομα.."
    Λατρευω το ψυχολογικο S/μ ......
    εννοειται φυσικα οτι προσφωνηματα οπως : αγαπη μου , καλη μου , μωρο μου .. αλαζουν με τα καταλληλοτερα : θεια , ρουλα (απο το γριουλα) , ή προσφωνηση με σφυριγμα ....
     
  4. female

    female Contributor



    Κι αυτή μπορεί να πει " Ότι πεις, Ρούλι μου" (από το "μικρούλι")
    Ή, " Ότι πεις Σούλη μου" (από το "κομπλεξούλη")
    κλπ. κλπ....

    :-D

    Φαντασία (αλλά όχι κακία) να 'χεις...

     
  5. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Είναι η πρώτη φορά που θα κάνω μόνη μου πάσχα.
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πας στοιχημα οτι οι περισσοτεροι εδω θα σε ζηλευουν ? ....

    αλλο ....
    ειδα στην τοπικη εφημεριδα οτι η πρωην συζυγος μου .. παντρευται ... νιωθω επιτελους οτι μπορω να παψω να ανησυχω για εκεινη ... σαν κατι να με ελαφρυνε ....
    Οπως και να εχει ενα ακομη παραμυθι γαμου εκλεισε οριστικα , αν και πιστευω οτι επρεπε να ειχα πενθυσει περισσοτερο τον χωρισμο ... ειναι κακο που δεν ενιωσα τοτε τιποτα ? .... εστω μια κατιτις στεναχωρια ... τιποτα ... λες και συνεβαιναν σε αλλον ....
     
    Last edited: 5 Απριλίου 2007
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τότε θα σου αφιερώσω ορισμένες από τις σκέψεις μου . Για να μην νιώθεις μόνη  
     
  8. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σε ευχαριστώ Ηλία μου   πάντα καλός και ευγενικός!
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πες τα στην μεταξένια μου , που με φωνάζει σαδιστή  
     
  10. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    χαχαχαχαχα!! Είσαι ο σαδιστής με την αγγελική μορφή! το βρήκα αυτο σου πάει τέλεια 
     
  11. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κι εγω μονος μου θα ειμαι,αλλα με την οικογενεια μου.

    Και ευχαριστω καποιον περαστικο απο τη ζωη μου που μου θυμισε να μη χανω αυτες τις στιγμες μαζι τους,επειδη δε θα συνεχιστουν για παντα.Ηδη τα πραγματα αρχιζουν και αλλαζουν..
     
    Last edited: 5 Απριλίου 2007
  12. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κρυσταλακι,θα σου στελνω κι εγω σκεψεις....και λιγη απο τη τσικνα