Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εσύ βοήθησε με ρε ισνογκουντ.
    Πως γίνεται να κανείς ΕΣΥ πρόταση γάμου σε μια γυναίκα και αυτή να μη θέλει και να φεύγει τρέχοντας.
    Μέχρι τώρα νόμιζα ότι αυτα συμβαίνουν μόνο σε εμάς τους κοινούς θνητούς αλλά κατά πως φαίνεται πάει χάλασε ο κόσμος. Συμβαίνουν και σε εσάς τους πρίγκιπες και ως εκ τούτου θα αναφωνήσω μαζί σου …ε ναι λοιπόν…ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ.
     
  2. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κι εγώ, αλλά βλέπεις η παρέα...  
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ότι χτες εδώ μέσα διάβασα ένα από τα καλύτερα ποστ εδώ και πάρα πολύ καιρό
    Τα συγχαρητήρια μου στην κουμπάρα λοιπόν για την αντίδραση της
    Αυτό για μένα ορίζετε ως αξιοπρέπεια , και όχι μόνο δεν τιμωρίτε αλλά επικροτείτε κιόλας
     
  4. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Με έφαγε το πολύ Μουντιάλ και δεν έχω πάρει χαμπάρι τι έγινε πάλι εδώ μέσα!

    Τέλος πάντων θα επιμείνω ποδοσφαιρικά: "Come on you Madlene!" (έχω εμπιστοσύνη στα γραφόμενα του από πάνω).
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Υπέροχο να πετυχαίνεις παρέες να χορεύουν τάνγκο σε σκοτεινές πλατείες της πολιτείας...  
     
  6. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    τελειο ειναι...
    στο χωριο ουτε τσαμικο...
     
  7. Animator

    Animator Regular Member

    Εβαφα πριν κατι κομματια ξυλων με σπρει μπογιας και με βερνικι σε σπρει και πρεπει να εχω μαστουρωσει τρελα απο την μποχα σε αυτο το τριωρο παροτι φορουσα μασκα.  
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δεν ξερω Κορνηλιε ..... μηπως να μου δανειζες την ομορφια και την σοφια σου ? ... ισως αν τα προσθεσω στην πριγκηπικη μου καταγωγη τα καταφερω ....
     
  9. harris

    harris Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δύσκολο να παρακολουθήσεις ένα forum όταν έχεις δουλέψει 13 ώρες  
     
  10. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Asimenie Drake.

    Ειλικρινα ελπιζω τα σχολια μου να μην ακουστουν προσβλητικα,πραγματικα δεν εχω τετοια διαθεση.

    Διαβασα παρα πολλες φορες τα ποστ σου και απλα με μπερδευαν καθε φορα και περισσοτερο.Δεν μπορουσα να καταλαβω τι ακριβως προσπαθεις να πεις.
    Για δικους μου λογους ακολουθησα την σειρα των ποστ προς τα πισω για να δω πως και γιατι κλπ.
    Ειδα απλα πραγματα.
    Φωτογραφιες ----> σχολιο madlene ----> σχολιο δικο σου.

    Μιλας σε ολα τα ποστ για ελευθερια λογου.
    Απο την στιγμη που ανεβαζεις φωτογραφιες δημοσια "εκτιθεσαι" και εισαι προετιμασμενος και για καλες και για κακες αντιδρασεις.Άλλωστε δεν αρεσουν ολα σε ολους.Ακριβως οπως γινεται και με τις αποψεις μας εδω μεσα.
    Το οτι επιτρεπεις ομως την ελευθερια του λογου των σχολιαστων σου αυτο δεν σημαινει οτι εχεις μετα καθε δικαιωμα να διασυρεις καποιον.Δικαια ή αδικα.
    Την madlene δεν την ξερω.
    Αυτο που ειδα ειναι οτι ειπε μια λεξη, την οποια ακολουθησαν χαρακτηρισμοι επι χαρακτηρισμων που δεν νομιζω να σου ταιριαζουν.
    Ειναι κριμα και ιδιαιτερα θλιβερο να λεγονται δημοσια τετοια πραγματα για μια κοπελα.
    Εαν εκεινη εκτεθηκε, εκτεθηκε με τον τροπο που σχολιασε.
    Τα αλλα ηταν περιττα.
     
  11. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  12. harris

    harris Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Προσωπικά ερμήνευσα την όλη στιχομυθία ως:
    "Άσχημος σχολιασμός" (Απόλυτα αποδεκτός και προπάντων σεβαστός)
    "Χιουμοριστικό & καυστικό σχόλιο/αντίδραση" (Επίσης απόλυτα αποδεκτό. Όποιος κρίνει/σχολιάζει πρέπει να δέχεται και τον αντίλογο)
    "Προκλητικό σχόλιο"

    Όπως βλέπεις αγαπητή Ελένη, κάθε άνθρωπος ερμηνεύει αυτά που διαβάζει με τον δικό του τρόπο.
    Αν η ανταλλαγή απόψεων είχε γίνει επί προσωπικού, τότε η χροιά και μόνο της φωνής θα μπορούσε να "αποτρέψει" την οποιαδήποτε παρερμήνευση.

    Που θέλω να καταλήξω.
    Η αντίδραση του Ασημένιου Δράκου, κατά την προσωπική μου άποψη, ήταν απολύτος ανθρώπινη δεδομένου ότι ένα κείμενο μπορεί να ερμηνευθεί ποικιλοτρόπως.

    Σ' αυτό θα συμφωνήσω κι εγώ αλλά δεν θα έπρεπε να κρίνουμε αυστηρά ούτε την αγαπητή madlene, ούτε όμως και τον Ασημένιο Δράκο.
    Δυστυχώς παρεξηγήσεις υπάρχουν και θα υπάρχουν.
    Έτσι είναι η φύση ανταλλαγής απόψεων μέσω κειμένου.

    Just my humble opinion.