Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δεν νομίζω οτι λείπει τροφή για γέλιο αυτή τη στιγμή...  
     
  2. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Speak the words with the exact precision with which you would check out a laundry list. Do not become emotional about the lace blouse. Do not get a hard-on when you say panties. Do
    not get all shivery just because of the towel
    . The sheets should not provoke a dreamy expression about the eyes. There is no need to weep into the handkerchief. The socks are not there to remind you of strange and distant voyages. It is just your laundry. It is just your clothes. Don't peep through them. Just wear them. 

    (Leonard Cohen-How to speak poetry)
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μικρό κολοκυθάκι μίλησε επιτέλους  
    Danos της μιλάει για έρωτα του 

    Υγ. μπες και στο αφιερώσεις , ολόκληρο ρεσιτάλ δίνουμε για πάρτι σου μικρό μου κολοκυθάκι
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αφιερώσεις Εμού Του Αιδοίου. Μόνιμα έτσι διαβάζω το γνωστό νήμα. Δυσλεξία άραγε;
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ελα μου ντε .... ποτε στα κοματια τελειωνει αυτος ο ανοητος και εξευτελιστικος τροπος υπνωσης των μαζων που λεγεται μουντιαλ ?
    ειμαι περιεργος ... αν καναμε ενα IQ τεστ στους ποδοσφαιροφιλους .....
     
  6. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πολλά τα διλήμματα:Απο το make it new του Πάουντ στο make it strange και απο το μενταμοντέρνο anything goes στο all is true.
    Πώς θα χειριστώ την μενταμοντέρνα ειρωνεία του καθενός που θεωρεί οικείο το ανοίκειο;
    Φτάσαμε στην εποχή που το μοντέρνο Κουτσαβάκι έχει γίνει μενταμοντέρνο ;;;
    Λυπάμαι πάρα πολυ με την αλαζονεία που διακρίνω σε αναγνώστες όμως δε μπορω να κάνω και τίποτα..¨Σε πολλές περιπτώσεις η αλαζονεία ομως περνάει και στη γραφή και τους ανθρωπους που γράφουν για να περιφρονήσουν δε τους αντέχω...
    Στη τελική αν έχουν γίνει οπαδοί και δεν ακούνε ας δούνε το μουντιάλ
     
  7. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ρε γαμώτο είναι ανάγκη να γίνονται κάποιοι προσβλητικοί προς άλλα άτομα που τυγχάνει να τους αρέσει το ποδόσφαιρο; Δεν αρκούσε μια διαπίστωση ότι "δεν γουστάρω το Μουντιάλ" ή "και τι καταλαβαίνουν κάποιοι με τη μπάλα" και τέρμα;

    Για την ύπνωση των μαζών εφαρμόζονται άπειρες μέθοδοι - στο ποδόσφαιρο που είναι ένα θέαμα (έστω εμπορευματοποιημένο ή και στημένο) θα κολλήσουμε;

    Ναι! Εμένα (και σε άλλα 3 - 4 δισεκατομμύρια ανθρώπους) αρέσει το ποδόσφαιρο. Τι να κάνω; Το IQ μου ίσως δεν ξεπερνάει το μέσο όρο, αλλά για το IQ τόσων άλλων, συγγνώμη δεν γνωρίζω ονόματα και διευθύνσεις. Να πω μόνο ότι ο βραβεμένος με Νόμπελ Φυσικής Niels Bohr ήταν τερματοφύλακας στην Akademisk Κοπεγχάγης ή ο προηγούμενος Πάπας ήταν επίσης τερματοφύλακας στα νιάτα του;
     
  8. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πεθερούλα μου  
    μακριά κι' αγαπημένες    
     
  9. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Χαλαρωσε λιγο.......
     
  10. Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αυτό δεν είναι τίποτα. Που να έβλεπες τα αποτελέσματα του τεστ IQ αν το κάναμε σε ρατσιστές , ιεχωβάδες , συνομοσιολόγους και λοιπούς.  
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?



    Αγαπητέ isnogood, έχεις αναρωτηθεί πόσες υπνώσεις τρώνε με διάφορους τρόπους καθημερινά οι μάζες;

    Το ΙQ των ποδοσφαιρόφιλων λες να είναι χαμηλότερο π.χ. από το IQ των ανθρώπων που έχουν κάνει τρόπο ζωής το ίντερνετ;

    Εγκυκλοπαιδικά ρωτάω...
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    οταν μιλησα για IQ ... εννουσα την καταχρηση και το ολοημερο κολλημα .... φαινεται οτι παρεξηγηθηκε αρκετα αυτο που ειπα .. τεσπα .. ελπιζω την εξγηση αυτη να την βρειτε ικανοποιητικη ..

    οντως υπαρχουν πολλων ειδως κολληματα , προτεινω λοιπον υπεχρεωτικο IQ τεστ μετα τα 18 .....   (πλακιτσα εε; ..)

    τωρα θα μου πεις .. και εσενα ρε φιλε τι σε κοφτει πως την βρισκω εγω ....
    εν μερη λοιπον με κοφτει ....
    διοτι την στιγμη που πυρπολουν το μελλον μου/μας , καποιοι εχουν στηθει μπροστα στο γυαλι και 24 ωρες το 24ωρω συζητουν το ιδιο πραγμα ...
    και τους λες : νισαφι πια ρε παιδια ... σημερα καποιοι αποφασιζουν να παρουμε συνταξη με την μαγκουρα στο χερι , δεν σας απασχολει καθολου αυτο ? ...
    και η απαντηση ειναι .... χαλαρωσε ....
    μια υπνωτισμενη εκλογικη μαζα , που αδρανει να διεκδικησει και να επιβαλει , ειναι προβλημα , βλαπτει εμενα , , βλαπτει εσενα , βλαπτει το ιδιο το συνολο της ...
    δεν λεω να μην εχεις το χομπυ σου , τα ενδιαφεροντα σου , την ψυχαγωγια σου .... αλλα 24/7 ??????
    εγω με την καταχρηση τα εχω , οχι με εκεινον που θα παει την Κυριακη του να δει εναν αγωνα αν του αρεσει αυτο ...