Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μπλέξαμε τα μπούτια μας... 
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Αρνάκι άσπρο και παχί
    της κόρης του καμάρι.
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τυχερός είσαι , έληξε η απεργία , από αύριο θα πουλάνε την βενζίνη μέχρι και στην ομόνοια σε καροτσάκια 
    Άντε Θανάση καλά να περάσεις , και αν θυμηθείς κάνε και μια βουτιά για μένα που έχω μείνει ακόμα στα δυο μπάνια:tear:
     
  4. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    νασαι καλα φιλε
    ναι πραγματικα αυριο φευγω
    ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ
    ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ
     
  5. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    λυκος μαυρος και ισχνος
    του πατερα του καημος
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ο λυκος και αν γερασε λεει .....
    οτι θα εκανα στα 42 οτι και στα 20 στο ιδιο ακριβως σημειο δεν το περιμενα !!!
    αναλογιζομενος με το ποση ευκολια πλησιαζω τις τουριστριες , αντιθετα με την μουγκα και τις ντροπες που με πιανουν με τις Ελληνικδες , σκεφτομαι πως τελικα ο ποθος και η ελξη με κανουν να τις θεοποιω .. αντιθετα η βαρβαρικη καταγωγη καθε τουριστριας μου εδινε απο τα νεανικα χρονια μεχρι και σημερα αλλον αερα αυτοπεποιθησης με χιουμορ , ετυμολογια και διαθεση διχως παραξενιες ....
     
  7. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    - Θέλω να σε τιμωρήσω.
    - Γιατί;
    - Επειδή γεννήθηκες.
     
  8. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκέφτομαι να έριχνε λέει ο θεός chips για να παίξω στην πόκα στο fb που έχω ξεμείνει πάλι  
     
  9. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  10. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκεφτομαι πως θα ειναι η ζωη μου απο σημερα , και τις (επομενες μερες) που μενω ανεργος! σιγουρα θα αλαξουν καποια πραγματα, εως πολλα!
    εχω να μεινω ανεργος απο την εβδομαδα που ειχα απολυθει απο τον Ε.Σ.(ελληνικο στρατο) <προ εικοσαετιας>..! 
     
  11. Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αχχχ μάνα γιατί με γέννησες;
     
  12. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Άντε, λίγα post ακόμα και θα φτάσουμε αισίως τις 1000 σελίδες σ' αυτό το νήμα