Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Επισης γινεται Σαββατο και θα δουλευω στον Πλαταμωνα. Μαλλον δεν θα προλαβω παλι  
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Aγαπητή Μιρέλλα, μπες στα νήματα με τα meetings, εκεί θα δεις το νήμα που αναφέρει το πάρτυ στις 21-8, στο νήμα αναφέρονται όλες οι λεπτομέριες (διευθύνσεις κ.λ.π.).

    Θα χαρούμε πολύ να σε δούμε!
     
    Last edited: 6 Αυγούστου 2010
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Χα, χα, χα, τώρα το είδα, ώστε έχω ιδιόκτητη παραλία; Μάλλον θα την απόκτησα από το πρώτο δάνειο του ΔΝΤ και δεν μου το είπαν...  

    Φίλτατε, σε περιμένουμε στο πάρτυ!

    Υγ. Πάντως εκείνη την βραδυά η παραλία θα είναι πραγματικά ιδιοκτησία των μελών του φόρουμ, γιατί ποιός ομαλός θα πλησιάσει μια παραλία που υπάρχουν ανώμαλοι/ές;...  
     
  4. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μου αρέσει πολύ η υπογραφή του Κορνήλιου!!!  
     
  5. Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κι εμένα μ αρεσε η Κατερίνα Γώγου όταν ήμουν μικρός
     
  6. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ενδιαφέρον. Τη σήμερον ημέρα θα μπορούσαμε να το αντικαταστήσουμε πιο εύστοχα με το "Αυτή, μέχρι και @@ θα σε βάλει να ξυρίσεις"  
     
  7. ΕΡΩΤΗΣΗ: Ποια η διαφορά του bdsmικου χαστουκιού από τα άλλα?
    ΑΠΑΝΤΗΣΗ: Το σωστό bdsmικο χαστούκι δεν είναι ποτέ μπούφλα.
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα σου εξηγησω αμεσα.
    Δεν τα διαχωριζω προσωπικα.
    Το χαστουκι ειναι χαστουκι.
    Οταν ξερει οτι θε το "εισπραξει" συνηθως εχει ενα βλεμμα γελαδισιο, απλανες και βλακωδες!
    Οταν ακουστει το......πλαφ και απο εκει που κοιτουσε εμενα το κεφαλι του γινει αλα Λιντα Μπλαιρ στον εξορκιστη, τουτεστιν ρουλεττα, αποκτα πως να το πω? μια σπιρταδα στο βλεμμα κατι το ζωηρο.
    Στον δευτερο χάστουκα το βλεμμα αυτο το ζωηρο δεν υπαρχει γιατι απλουστατα η εχει πεσει τ'ανασκελα λιποθυμος, ή μαζευει προγομφιους και τραπεζιτες απο το παρκέ. 
     
  9. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Η καλή μέρα απ΄το πρωί φαίνεται!
     
  10. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Φωτοφοβία.
     
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Paris
     
  12. lina

    lina Regular Member

    πώς τα φέρνει η ζωή...

    να βιάζεσαι μια ζωή... και ξαφνικα να χαλαρώωωωωωωωωνεις...