Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι φοράμε σε event

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Paladin, στις 24 Μαρτίου 2015.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    φυσικα και ΔΕΝ ειναι τρολλαρισμα.. απλα ανεβαζουμε τον πυχη στο "κλασσικο" ΒΔΣΜ των βαλκανιων...  

    Καιρος να αποβαλλοποιηθει κιολας. Αλλο το fetish ball και αλλο τα γαμοβαφτισια της ανηψουλας.  
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Tρολλάρεις ανεπανόρθωτα, η/o κάθε μια/ένας φοράει αυτό που της/ου ταιριάζει, πάντως γκοθάκι δεν θα ντυθώ ποτέ, το μισώ.  
     
    Last edited by a moderator: 27 Μαρτίου 2015
  3. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Πήρα ως έναυσμα την φωτογραφία του @Seirios_79 με το Καλάσνικοφ και θυμήθηκα πως είχα δει προ ημερών το site με τη μόδα του ISIS. Τίποτα παραπάνω. Λυπάμαι εάν δόθηκε η λανθασμένη αντίληψη ότι πήγα να τρολλάρω ένα νήμα, κάτι το οποίο απεχθάνομαι...
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν απευθύνθηκα σε εσένα αγαπητέ, μη το παίρνεις έτσι, σχολιάζω το στυλ γενικά.  
     
  5. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    χεστηκα ! 
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Καλα ηρεμηστε, δεν σας ειπαμε και τιποτα.  
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Eμείς φταίμε που δίνουμε άλλη πνοή στο νήμα, κορίτσια είναι αχάριστοι   
     
  8. Διαφωνώ Μήτσο μας, άλλωστε και στο FB που αναφέρεσαι σκάνε μύτη κλαρινογκοθάδες και κλαρινογαμβροί (μη σου πω πως η πλειοψηφία είναι τέτοιοι, όπως και σε όλα τα δημόσια event άλλωστε).
    Γενικά το φαινόμενο του κλαρινογαμοβάφτισου είναι γενικευμένο στην Ελλάδα.
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    κοιτα. μη χολοσκας με τα γκοθακια !

    με τα καταλληλα ΕΡΓΑΛΕΙΑ ντε λα μεταμορφόζ...

     

    μπορουμε να σε πιασουμε 5-6 ΣΕΦ ντε ΚΟΥΖΙΝ, να σε βαλλουμε στη μεση, και....

     

    ΒΟΥΑΛΑ ! Λα κρεασιον εξτραορντινερ !!!!

     
     
  10. Μήτσο μου άκου, δεν κάνω το λάθος που κάνουν οι περισσότεροι να θεωρούν την βιτρίνα το έσενς του πράγματος.
    Έχω συνευρεθεί με αρκετές κλαρινογκοθίτσες (κάτι ωραία μουνάκια) κατά καιρούς (άλλες τις έχω διακορεύσει smικός ή αλλέως, άλλες τις έχω shootαρει κλπ)....guess what.... οι περισσότερες δεν έχουν καμία ιδέα από gothic κουλτούρα, γνώσεις, αλλά ούτε και με φετιχισμό ή sm. Το κάνουν από μόδα ή γιατί η παρέα τους τους λέει να το κάνουν (σαν προσωπικότητες, άλλωστε δεν είναι δυνατόν να σταθούν, παρά μόνον σαν όμορφες γλαστρούλες).
     
  11. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
     
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ελα ορε λεβεντη μου, στα βαλκανια βρισκεσαι, μη χολοσκας !

    εμεις εδω εχουμε απο μια παγκοσμια πρωτοτυπια για το καθε τι

    σε αυτο θα καναμε "κρατη"...



    Υ.Γ. μη νομιζεις, και εδω "παρεουλα" κρινει τα παντα, με τα δικα της μετρα και σταθμα