Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι φοράμε σε event

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Paladin, στις 24 Μαρτίου 2015.

  1. Vasilis

    Vasilis One in a Million

    Την καμπαρντίνα μου μόνο... Και ένα καπέλο
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

  3. Elune

    Elune Priceless

     
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

  6. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

                   
     
  9. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πάμε στο event, φορώντας ότι θα μας έκανε να νιώσουμε άνετα και σέχυ ( όχι σέξι, σέχυ, είναι σημαντικό χαχα ).
    Μένουμε το πολύ για μια ώρα.
    Τον χρόνο που θα μας χρειάζονταν για να "κόψουμε" μούρες, να δούμε αν κάποια/ος θα μας "έκανε αίμα" και για να την "αποπλανήσουμε" ή να τον κάνουμε να μας "αποπλανήσει".
    Πάντα στον χρόνο που θα έχει περισσέψει από κεινη την ώρα, κάνουμε ότι ενδιαφερόμαστε για όσα θα έλεγε.
    Πετάμε και κανά κομπλιμέντο ακόμη και για τα ρούχα του/της, που θα ξέραμε κι εμείς και κείνη/κεινος ότι θα ήταν παπαριά, όπως οτιδήποτε άλλο θα του/της είχαμε ήδη πει και δεν θα είχε σχέση με τις καύλες/γούστα/ορέξεις μας.
    Στο τέλος της ώρας αν δεν έχουμε φύγει μαζί με προορισμό το σπίτι ή το ξενοδοχείο για βουδουσουκουτούπωμα ή σκέτο κουτούπωμα ( της γνωριμίας καλέ χαχα ).
    Τσάμπα η προετοιμασία, τσάμπα τα ρούχα, τσάμπα το event.


    Δεν έπρεπε να ξαναρχίσω δουλειά, ο κυνικός αέρας του επαγγελματικού μου χώρου, μου είχε λείψει χαχαχα...  
     
  11. Kristin cross

    Kristin cross New Member