Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι φοράμε σε event

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Paladin, στις 24 Μαρτίου 2015.

  1. Προβλέψαμε και γι' αυτό το Σάββατο....
    Θα έχουμε ένα latex doll squad να περιφέρεται γύρω να παίζει ο οφθαλμός.
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    Εγώ τώρα γιατί οταν είδα την φωτογραφία κόλλησα με την καρέκλα κι έκανα συνειρμούς; Ανώμαλος
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Θα ήταν όμως τρελά fetish αμφίεση, δεν μπορείς να πεις...
    Να σκάσει κάποιος μύτη με φωσφοριζέ "κουστουμάκι" και τον πέοντα έξω από το φερμουάρ χαχαχα...
    Σαν την μόδα που έπρεπε να φαίνεται η μάρκα από το μποξεράκι  

    Βέβαια θα μπορούσε να το κάνει φορώντας και μαύρο φόρεμα με δαντελένια λεπτομέρεια ( μαζί με το απαραίτητο μουσάκι και λίγα μύγδαλα στα χέρια για να φωνάζει την Αναμπελ σαν κακή απομίμηση του Βόγλη σε σάλτσα fetish ) ...
    Αλλά μόνο εμένα κόβω ικανό να το έκανε ποτέ αυτό χαχαχα  

    Υ.Γ. Α ρε Πρέκας που μου χρειάζεται ώρες ώρες χαχαχα   
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    πχ. ένα πραγματικά βαθύ ντεκολτέ θέλει ίσιο κορμί όχι καμπούρα και αυτοπεποίθηση , διαφορετικά χάνει όλο το σύνολο.
     
  5. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Όπως επίσης το ανάλογο γεγονός ότι πολλές γυναίκες φορούν γόβες στιλέτο, αλλά τελικώς στο περπάτημα οι γόβες φορούν αυτές...
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    και αυτό...
    Ο γυμναστής μας , μας έβαζε να περπατάμε ένα τέταρτο στις μύτες γύρω στο γήπεδο.. όποια σταματούσε έπαιρνε κάμψεις...
    " Για να μη περπατάτε σα γίδια , που μου θέλετε και γόβες 15 χρονών "    
    ωραίες εποχές...!
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εγω παντως θα πηγαινα και ετσι.....

     
     
  8. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    προτείνω και φούστα, διχτυωτό καλσόν, πουκάμισο. γενικά κερδίζει τις εντυπώσεις.
     
  9. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Σωστή. Πουκάμισο με φούστα/σορτσάκι + γόβα στιλέτο είναι πάντα ένα level up...θα τραβούσε τουλάχιστον τη δική μου ταπεινή προσοχή.

     

     
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2015
  10. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Όπως επίσης και οι ψηλές μάλλινες (και όχι μόνο) κάλτσες με γόβες. Μερικές προτάσεις:

     

     

     
     
  11. kinkynik

    kinkynik Guest

    Σας έχω το καλύτερο σε ότι αφορά την γυναικεία αμφίεση, ώστε να σας προσέξουν σίγουρα. Fluo λεπτομέρειες.

     
     
  12. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Χμμμ...καθαρό cyberpunk πράγμα το οποίο είναι τουλάχιστον άψογο. Με παραπέμπει σε TRON fashion:

     

     

     

     

    ...αλλά εάν θελήσουμε και να το τραβήξουμε, θα μπορούσαμε να καταλήξουμε και στη σκηνή από το Matrix Revolutions:



    Να κάνω τέτοια είσοδο...;