Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Κακό Τζίνι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος Alice in wonderland, στις 25 Απριλίου 2019.

  1. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Θα έρθει αλλά δεν θα είσαι εκεί να τον υποδεχτείς, το λεγόμενο και μη εξαιρετέο bad timing.

    Εύχομαι να ήμουν σε υπέροχο τροπικό νησί.
     
  2. Θα ήσουν, αλλά με το που θα σε άφηνε εκεί το καραβάκι του κουκλου ιθαγενή ξεναγού σου, θα άρχιζε να βυθίζεται και θα έμενες εκεί, με καρχαρίες γύρω γύρω να ακονιζουν μαχαιροπίρουνα  

    Εύχομαι να βρω ένα πουγκί με χρυσά φλουριά!
     
  3. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Θα το βρεις αλλά θα σε συρουν μέχρι το τμήμα και μόλις έμπλεξες άσχημα!

    Εύχομαι να ήμουν νικήτρια σε μαραθωνιο.
     
  4. Θα ήσουν νικήτρια αλλά μόλις έφτανες πρώτη στον τερματισμό, θα άνοιγε η γη κάτω από τα πόδια σου και θα βρισκόσουν ξαφνικά στην Κίνα  

    Εύχομαι να βρισκόμουν στον Βόρειο Πόλο καβαλα σε έναν ταρανδο  
     
  5. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Ο τάρανδος γλιστράει, σε καταπλακωνει κ επειδή είσαι στο Βόρειο Πόλο πακεεετο! Άντε τώρα να μεταφερθείς σε νοσοκομείο.

    Εύχομαι να ήμουν σκύλος καλλιστειων.
     
  6. Θα ήσουν αλλά ο ανταγωνιστής σκύλος, τελευταία στιγμή πριν βγεις να σε αξιολογήσει ο κριτής, έρχεται και σου κατουραει την γούνα, άντε να καθαριστεις τώρα  

    Εύχομαι να με έστριβαν οοοολη μέρα με λάδια και αρώματα  
     
  7. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Θα σε έτριβαν κι εκεί που θα έχεις χαλαρώσει πλήρως και θα είσαι σε μία φάση ζεν, δεν σε έχουν ενημερώσει ότι το λάδι περιέχει συστατικό όπου έχεις αλλεργία και παθαίνεις αναφυλακτικο σοκ!

    Εύχομαι να είχα τόσα πολλά ρούχα που να μην χρειαζόταν να ψωνίσω για τα επόμενα 5 χρόνια.
     
  8. Όντως, θα είχες αρκετά ρούχα για 5 χρόνια... Υπερβολικά πολλά μάλλον, για να είμαστε ακριβείς.
    Τόσα που θα τα φόραγες πέντε πέντε για να προλάβεις να τα φορέσεις όλα και μια καυτή νύχτα του καλοκαιριού θα παθαίνεις ασφυξία  

    Εύχομαι να ήμουν στην Χαβάη με έναν διμετρο ηλιοκαμενο Θεό  
     
  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Θα γίνει, αλλά θα αποδειχτεί ψυχοπαθής.

    Εύχομαι να ήμουν με μια γλυκειά ύπαρξη
     
  10. (άσε καλέ, μου χει τύχει  )

    Θα ήσουν, γλυκιά από έξω, τρελή σαδιστρια από μέσα! Θα σε βρίσκαμε δεμένο και μαστιγωμενο  

    Εύχομαι να έβλεπα το πιο όμορφο ηλιοβασίλεμα του κόσμου.
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Θα το έβλεπες αλλά θα 'χες κάγκελα μπροστά σου ( στον αγώνα της επιβίωσης αφού έχεις και προϋπηρεσία θα σφάξεις το δίμετρο ψυχάκια )

    Εύχομαι να ήμουν στη Σιέννα.
     
  12. Θα πας αλλά να, θα πέσεις σε μια από τις δύο φορές το χρόνο που κάνουν ιπποδρομίες στην πλατεία και θα σε ποδοπατησουν τα ντει ντει  

    Εύχομαι ότι έπιανα να γινόταν χρυσός