Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το Φετίχ του Κερατώματος: Cuckolding

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 3 Οκτωβρίου 2006.

  1. Lub331

    Lub331 New Member

    Εγώ είχα πάει σε ένα στριπ κλαμπ με την κοπέλα μου (23 ετών), και στην σκηνή χόρευε ένας στρίπερ 45+ χρόνων αλλά φοβερά καλοδιατηρημένος και γυμνασμενος. Μετα από παρότρυνση μου, κι ενώ εκείνος ζηταγε κοπέλα απτό κοινό να της χορέψει on stage, ανέβηκε η δικιά μου. Ο τύπας απλά την έκανε ότι ήθελε και εγώ είχα καυλώσει απίστευτα, με αποκορύφωμα στο τέλος που την ειχε πιάσει απτην μέση, την είχε σηκώσει στον αέρα και της έριχνε χαστούκια στο κωλο. Επισης ενώ την είχε αγκαλιά της έδωσε κι ένα πεταχτο....το πρώτο πράγμα που είπε η κοπέλα μου, μόλις κατέβηκε απτό stage ήταν ότι δεν περίμενε ποτέ ένας άντρας τόσο μεγαλύτερο της σε ηλικία να την καυλώσει τόσο πολύ. Από τότε μου έχει κολλήσει στο μυαλό να την δω να πηδιεται με έναν πιο ώριμο άντρα
     
  2. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Κοίτα στα εισερχόμενα σου. Θα έχουν ξεκινήσει ήδη οι προσφορές
     
  3. ntina_crossdresser

    ntina_crossdresser Καλησπερουδια Σας

    Εμενα θα μου αρεσε πολυ να με κερατωνει η γυναικα μου μπροστα μου και να χρησιμοποιουν και εμενα ως παθητικη και υποτακτικη.
     
  4. GrBoy

    GrBoy New Member

    Στην ιδέα των cuckold φασεων, τρέμω απο καύλα!!
    Αν έχει κάποιος/κάποια εμπειρίες, θα χαρώ να συζτήσουμε!!
     
  5. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Εάν έχεις και καμία κοπέλα πρόθυμη θα έχεις και προτάσεις να το κάνεις από ιδέα , πραγματικότητα.
     
     
  6. GrBoy

    GrBoy New Member

    Εχεις εμπειριες;
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Ναι αλλά δεν θα ήθελα να τις μοιραστώ