Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 26 Νοεμβρίου 2010.

  1. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Mαύρη δερμάτινη ζώνη! ! Το βλέμμα, όταν με βιασύνη ή αργά με τελετουργικές κινήσεις βγαίνει από το παντελόνι, ο ήχος της, η αίσθηση στο δέρμα, έντονα βελούδινος ο πόνος της, σκέτη καύλα.
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    To αγαπημένο μου μαστίγιο όσο κι αν ακουστεί πεζό και χαζό γιά κάποιους είναι ένα.Τα χέρια Του!!!Τα απολαμβάνω όσο τίποτα.Και το αμέσως επόμενο....η ζώνη του.Τρελαίνομαι να την νοιώθω πανω μου πίο πολύ από όλα τα μαστίγια....
     
  3. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Όπως παρατήρησε (σωστά) η devine προηγουμένως, η ερώτηση αναφέρεται σε μη προσαρτημένα στο σώμα του Κ εργαλεία.

    Οπότε κρατάω την ζώνη (ως απάντηση, εννοώ, γκουχ-γκουχ  ).  
     
    Last edited: 26 Νοεμβρίου 2010
  4. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Σανίδα από βερνικωμένο ξύλο, βαριά, με τρύπες. Για τον ήχο της, για τον πόνο που απλώνεται βαθιά και πλατιά και για τα όμορφα πουά που αφήνει.

    Νίκησε το crop με διαφορά... ρόγας  
     
  5. Kat

    Kat Regular Member

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Απλά καθημερινά αντικείμενα μπορούν να προσφέρουν πόνο κι ευχαρίστηση. Καθένα όμως από αυτα μπορεί να μετατραπεί σε εργαλείο βασανισμού, στα χέρια του, μπορεί να με κάνει να το μισήσω οποιαδήποτε στιγμή. Έτσι λοιπόν έμαθα (μου έδειξε) να προσέχω τι εύχομαι γιατί μπορεί να πραγματοποιηθεί.. Επομένως δεν έχω αγαπημένο αντικείμενο, θα έλεγα όμως ότι είχαμε μια πολυ ωραία εμπειρία με τη ζώνη απο την τσάντα του λάπτοπ..
    Σημείωση: Δεν μας αρέσουν τα τυποποιημένα, όλο αυτο το εμπόριο, αλλά πρόσφατα αγόρασα ένα μαστίγιο απο σεξ σοπ. Ο υπάλληλος με πληροφόρησε ότι πουλάει πολυ το συγκεκριμένο προϊόν. Για να δούμε, Πόσοι πονούν με τα ίδια μαστίγια και τα ίδια εργαλεία;
     
  6. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Ενα πουπουλο..εχω και τα ορια μου!
     
  7. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

                      
     
  8. thanasis

    thanasis Contributor


     
     
  9. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Re: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Λέτε να ... προσπαθούν να εκνευρίσουν το νηματο-θέτη για να εξασφαλίσουν μια καλή τιμωρία;?;?  

    *γκουχ-γκουχ* ... αλλά, εγώ δεν είπα τίποτα!

    Δεν είμαι "καρφάκι"!  
     
  10. kali crow

    kali crow Guest

    Καλα ντεεεεεε.....μη βαρας...παρασυρθηκα απο το ωραιο της φαντασιωσης....

    φλογκερ...
     

    ειδικα οταν πεφτει στα μπουτια και στα οπισθια....
     
    Last edited by a moderator: 28 Νοεμβρίου 2010
  11. Eri

    Eri

    Ζωνη.....
     
  12. sw

    sw

    ...Μαυρη ζωνη του Βαρατε


    Γι:angry6:ργος