Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 26 Νοεμβρίου 2010.

  1. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Καμουτσίκι και πάλι καμουτσίκι!
     
  2. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Ζώνη ............
     
  3. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Χλωρή ξεφλουδισμένη βέργα καστανιάς. Λειτουργεί σαν "cane". Οταν ξεραθεί συνοδευεται με ενα δερμάτινο κορδόνι δεμένο στη μια της ακρη, οπου αποτελεί την πατροπαράδοτη βίτσα. Αλλά μιά ζώνη βρίσκεται πάντα και παντού.....
     
  4. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    μια πανεμορφη κ σχεδον ολη χειροποιητη ζωνη δερματινη με μικρα παραληλογραμμα μεταλικα κομματια σε ολο το μηκος της..
    που ομως δεν μπορω να ανεβασω σαν φωτο εδω, αν κ κανω καποιες προσπαθιες!
    την εχω ανεβασει σε κοινωνικη ιστοσελιδα φατσοβιβλιου!
     
    Last edited: 27 Νοεμβρίου 2010
  5. Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    με κάλυψες πλήρως !!!! 
     
  6. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Single tail 1,5 μέτρου πλέον. Σκέτη ομορφιά και ο ήχος του και τα σημάδια που αφήνει.
     
  7. devine_sub

    devine_sub Contributor

    άουτς!

    To έχω κυρίως ως ... "διακοσμητικό" στο κρεβάτι {ξέρω, ιεροσυλία!} ... επειδή τελευταία φορά που το χρησιμοποίησα μέσα στο σπίτι, έσπασα κάτι γυάλινο και "έτσουξε". Θέλει ειδικό χώρο.
     
  8. MastroMitsos

    MastroMitsos New Member

    Απάντηση: άουτς!

    Νο "Playroom" no game.... 
     
  9. Kat

    Kat Regular Member

    Απάντηση: άουτς!

    Δε θέλει ειδικό χώρο, θέλει άδειο χώρο! Χαχα! Μετακόμισα προσφατα και ακόμα δεν έχω έπιπλα στο σαλόνι. Εκεί λοιπόν που "στενοχωριομουν", τελικά είδα (δηλαδή ο κύριός μου είδε) οτι δεν είναι και τόσο άσχημα.. If you know what I mean  
     
  10. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Όλα καλά είναι, φτάνει να είναι καλό το χέρι (και το μυαλό) αυτού που τις ρίχνει...
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Re: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    να μουν λειπουν οι τιμωριες του νηματοθετη....
     
    τον εχω ικανο να με βαλει να διαβασω ολο το off topic discussions...
         
     
  12. thanasis

    thanasis Contributor

    Σουρτούκες, μαζευτείτε.

    Το προσωπικό μου αγαπημένο είναι ο τροχός του Wartenberg.

     

    Πλεονεκτήματα: απόλυτος έλεγχος στον βαθμό πόνου (από αισθησιακό παιχνίδι, μέχρι...ΠΟΝΟΣ!!), μπορεί να χρησιμοποιηθεί σχεδόν σε όλο το σώμα, μπορεί να τραβήξει μέχρι αίμα, έχει medical αίσθηση, τα σημάδια που αφήνει είναι απίθανα και υπάρχει τεράστιο πεδίο...καλλιγραφίας πάνω στο σώμα. Επίσης, φαίνεται πολύ φοβηχτερό, όπερ και προκαλεί συχνά πολύ...λαχταριστές αντιδράσεις. Τέλος, μεταφέρεται πανεύκολα.

    Μειονεκτήματα: χρειάζεται ενδελεχές καθάρισμα, του λείπει τo πιο...physical κομμάτι του flogger (ή της ζωνης).