Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 26 Νοεμβρίου 2010.

  1. thanasis

    thanasis Contributor

    Θα ξεκινήσω να γράψω μια απάντηση, ελπίζοντας οτι ο ακατανόμαστος δεν θα επηρεάσει. Λοιπόν, πιστεύω οτι
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Ωχ!
    Που πήγες καλέ?
    Μην μου πείς....έχασες τη λαλιά σου? Μούδιασαν τα άκαρα σου? Τι το θέλες και συ να αναρτήσεις τη φώτο του....φτου φτου φτου
     
  3. Assamite

    Assamite Regular Member

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Για τεχνο-λάτρες...

     

    RJ-45
     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

  5. Predator

    Predator Regular Member

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    Σωστόοοος!

    Υ.Γ. Υπάρχει και σε 6Ε shielded? Και αν ναι, είναι Cross φαντάζομαι για... peer2peer χρήση?  
     
  6. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    τς τς τς μα ποια σκλάβα αχαϊρευτη αφήνει το σεντόνι-φόντο ασιδέρωτο και μάλιστα δεν στρώνει το σατέν.. 

    ερώτηση: όταν θέλεις να μαστιγώσεις τι απόσταση ενδείκνυται; σκεφτόμουν μήπως πρέπει να μετοικήσεις σε άλλη πολη.. 

    Πάντως από θωριά ειναι υπέροχο!!
     
  7. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    I do.
     
  8. sw

    sw

     

    Multy floger, Φιλοτεχνημενο, ζυγισμενο, με δυνατοτητα εναλλαγης των διαφορετικων υλικων (δερμα-λαστιχο-μεταλο-καστορι-κορδονι) και σχηματος ακρων του.

    Γι ργος
     
  9. kon21

    kon21 New Member

    Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    το καλυτερο ειναι η ξυλινη βεργα. χωρις πολλα κτυπηματα η κυρια μου, μου σημαδευει αμεσως τον κωλο μου με χαρακιες και αρχιζω να την παρακαλω να με λυπηθει
     
  10. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Re: Απάντηση: Το αγαπημένο μου μαστίγιο!

    αλλο το μαστιγιο [whip], αλλο το καπίστρι[crop], αλλο η βέργα[cane].
     
  11. thanasis

    thanasis Contributor

    Το νήμα αναφέρεται σε οποιοδήποτε εργαλείο πρόκλησης (σωματικού) πόνου, όχι μόνο σε μαστίγια.
     
  12. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Α, νομιζα οτι ο τιτλος ηταν «το αγαπημενο μου μαστιγιο». Τοτε λοιπόν να προσθέσω κι εγώ τα κλιπς απο τα μπουζοκαλώδια... ξερεις εκεινα τα τεράστια...