Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το αιδοίο έχει κατηγορηθεί ότι σέρνει καράβια και καταστρέφει Αυτοκρατορίες. Συμφωνείτε ή υπερβολή;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Wolverine, στις 12 Ιανουαρίου 2015.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σε όποιον/α δεν αρέσει το νήμα. Υπάρχει και αυτό το περιοδικό

     

    Νισάφι πια.
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βρε ψυχή μου @brenda , ποιος είπε ότι "μάλωσα" μαζί σου?
    Το μουνί έχει την δύναμη που του αποδίδει ο εκάστοτε άντρας.
    Εννοείται ότι υπάρχει εκείνος, που το ορέγεται περισσότερο ( επειδή είναι πιο νέος, επειδή είναι πιο αχόρταγος, επειδή δεν έχει "φάει" αρκετό? )
    Υπάρχει κι εκείνος που το χόρτασε, που είναι πιο λιτοδίαιτος, που δεν του σηκώνεται πια ούτε με τον γερανό και στο μουνί δίνει ελάχιστο βάρος.
    Απλά.

    Ως προς την ιστορική σου τοποθέτηση, συμφωνώ απολύτως. Εκτός και αν στο μέλλον αλλάξει η ανατομία και οι ορμές. Μέχρι σήμερα, από τον τροχό έως τα shuttle άντρες και γυναίκες ανατομικά ίδιοι μείναμε.
    Και πιστεύω κι εγώ ότι από την αρχαιότητα μέχρι σήμερα τις ίδιες κάβλες είχαμε και έχουμε.

     
     
    Last edited: 12 Ιανουαρίου 2015
  3. brenda

    brenda FU very much

    προτιμούσα το ''έρωτά μου''...θα τους εξιτάραμε πιο πολύ έτσι λατρεία μου, δέξου το... 
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    άμα το ξαναλλάξεις θα ρθω να σου χαράξω τις αγαπημένες σου γόβες με ξυραφάκια, να ξέρεις... 
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πρώτον, κάτω τα κουλά σου από τις γόβες μου. Να ένας λόγος για να μουνοαπελευθερωθεί κάποιος, απειλές του είδους χαχαχα.

    Δεύτερον, ψυχή μου, κουκλί και έρωτα μου εσύ ατελείωτε. Και ναι, είμαι virtual μουνόδουλος ( για να μείνω στο νήμα ).
    Κοίτα μόνο μην με καταστρέψεις, γιατί δεν μου έχει και πολύ για καταστροφή.  

    Ζητώ συγνώμη από τον @Wolverine τρολάρισμα τέλος από μένα. Αλλά δεν μπορούσα να μην απαντήσω στο πλάσμα ονόματι @brenda ( παράδειγμα τρελής μουνοδουλίασης, δεν μπορείτε να πείτε χαχαχα )
     
  6. Εν κατακλειδι αν λαβουμε υποψη μας τους εκατομυρια τονoυς μελανιου που εχουν χυθει για το αιδιον.... ανα τον πλανητη αλλα και τα παμπολα νηματα αυτου εδω του φορουμ με το αυτο θεμα.....(η περιγραφη του @Tenebra_Silente περι αιδοιολειχιας ειναι εκτος συναγωνισμου )θα συμφωνησουμε απαντες οτι εχει μια ιδιαιτερη δυναμη ισως και εξουσια η οποια ομως πηγαζει καθαρα απο τα παθη και τις αδυναμιες των ανδρων..... Κανεις δεν εχει εξουσια επανω μας αν πρωτα δεν την παραχωρησουμε εμεις. 
     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    απο τις καλυτερες απαντησεις σε αυτο το νημα..! ευγε πρωταρη μου!
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    όταν σου βγαίνει το φαλλοκρατικό μανάρι μου... σκέφτομαι μόνο το στοματάκι σου με την γενιάδα του...
     
  9. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    κατα την δικη μου γνωμη το μουνι μονο του δεν κανει τπτ....πολλοι λενε "αχ αν ημουν γυναικα θα ειχα χεστει στο χρημα,θα ειχα σουπερ δουλεια θα θα θα θα..."...
    πιστευω λοιπον πως το μουνι σε συνδοιασμο με χαρακτηρα και προσωπικοτητα μπορει να κυβερνησει το συμπαν...δεν ειναι τυχαιο που την εκφραση με το καραβι την ακουμε κυριως απο ανδρες.....προσωπικα εκτημω την αυτογνωσια οσων το λενε γιατι δειχνει πως ναι μια γυναικα,ενα μουνι,λιγο μυαλο και δυνατη προσωπικοτητα μπορουν να καταπιουν τον οποιο δυναμικο ανδρα....
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Επιτρέπεις? Καμία διάθεση να σου την πω. Τον όποιο δυναμικό άντρα νομίζω πως όχι.
    Τον όποιο ερωτευμένο άντρα ναι. και ο έρωτας δεν κοιτάει μόνο μουνιά, η μόνο μυαλό, η μόνο χαρακτήρα.
    Πολλές φορές ερωτευόμαστε και άμυαλες/ηλίθιες, ανοργασμικές, η πατσαβούρες.
    Για κάποιον ανεξήγητο λόγο κάποιες για μας γίνονται σημαντικές ( και μιλάω μόνο για γυναίκες, αφού το νήμα είναι περί μουνιού ).
    Το ότι είναι για εμάς, βρε γκομενάρες και πανέξυπνες να είναι, δεν σημαίνει ότι θα ήταν σημαντικές by default για όλο τον ανδρικό πληθυσμό.

    Άσχημο πράγμα η αμετροέπεια, καθώς και η γενίκευση. Άσχημο, γιατί μας φέρνει προ δυσάρεστων εκπλήξεων αρκετές φορές.

    Ως προς το μουνί σέρνει καράβι, εγώ περισσότερο από γυναίκες το έχω ακούσει.

    Με κάθε συμπάθιο τα λόγια μου, ειλικρινά.  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
     
  12. Strong_Weakness

    Strong_Weakness smile....it can kill your enemy

    Αγαπητε συνομιλητη
    αν τυχει να ξαναβρεθουμε στο ιδιο νημα,θελω να ξερεις πως δεν παρεξηγω ουτε εχω προβλημα απολυτως κανενα με την οποια απαντηση.ευχαριστως διαβαζω καθε σχολιο,αποψη,απαντηση,δεν ειμαστε εδω για μανουρες  
    Συμφωνω με την αποψη σου.Ανα την ιστορια,υπαρχει η θεωρια πως το γυναικειο φυλο,λογω μητροτητας πρωταρχικα,ειχε τεραστεια επιρροη στα αρσενικα.Οι μητριαρχηκες οικογενειες για παραδειγμα υπαρχουν απο την αρχαιοτητα....ακομα και οταν υπηρχε ανδρας στην κορυφη του τραπεζιου.
    υπαρχει βαση σε ολο αυτο το κλισε του καραβιου...προφανως για αλλους λογους απο τους ευραιος γνωστους.Η μητροτητα σαν ιδιοτητα κανει το μουνι το Ακαι το Ω σε ολες τις κοινωνιες ανα τους αιωνες.Οσο αφορα τον ερωτα,θα συμφωνησω....