Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το γάντι στις Κυρίαρχες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 17 Νοεμβρίου 2006.

  1. DarkPrince

    DarkPrince New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πως είναι ένας Κυρίαρχος/η στην ζωή Του?

    Astarty,
    Ουτε εγω θελω να μπλεξω σε αυτη την διαδικασια των quoting,στη συγκεκριμενη περιπτωση ομως εχεις λαθος ,οσον αφορα την προσεγγιση του θηλυκου απο το αρσενικο.Στην φυση το προνομιο ζευγαρωματος το εχει το κυριαρχο απο τα αρσενικα,εννοω,οτι αφου ξεκαθαρισει ποιο ειναι το δυνατοτερο απο τα αρσενικα, αυτο θα πλησιασει για την ...συνεχεια.Στην θηλυκια απομενει στο να δεχτει η,οχι την προσεγγιση.
     
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πως είναι ένας Κυρίαρχος/η στην ζωή Του?

    Θα την τελείωνα το προηγούμενο Σ/Κ αλλά μου έλειψε λίγο μαλλί και θα πάω σήμερα να αγοράσω.
    Κόκκινη περικαλώ και με πράσινα ελατάκια. Νομίζω πως θα γοητευτεί από την καλτσούλα μου και δεν θα με απογοητεύσει.  
     
  3. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Πως είναι ένας Κυρίαρχος/η στην ζωή Του?

    Έχεις απόλυτο δίκιο DarkPrince. Ελησμόνησα πως έχει προηγηθεί μάχη των αρσενικών ώστε να επικρατήσει το ισχυρό και φυσικά αυτό που θα έχει μεγαλύτερη τύχη με το θηλυκό.
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Καλά στη φύση με τα ζωάκια, τα πουλάκια κλπ... Εμείς όμως σαν άνθρωποι έτσι κάνουμε σχέσεις ή πηδάμε; Επικρατούμε σε μαγκιά ή παλεύουμε με κάποιον άλλο;
    Μάλλον ο καθένας από εμάς έχει τις προτιμήσεις του και ψάχνει συγκεκριμένα πράγματα από το άλλο φύλλο.

    Υ.Γ. Εξάλλου τελευταία ως γνωστόν, οι γυναίκες κυνηγούν περισσότερο από τους άντρες. Τελικά κάτι δεν πήγε καλά με τις πειραματικές διατάξεις και τις μετρήσεις του Δαρβίνου ή οι γυναίκες έχουν βαλθεί να τον διαψεύσουν  
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Το γάντι στις Κυρίαρχες

    Αντε παλι να μαλωσουμε τα αγορακια με τα κοριτσακια,για το ποιο ειναι το ισχυροτερο ομορφοτερο κ πιο εξυπνο φυλλο. Μπορουμε να παρουμε κ ενα καθρευτη ως βοηθεια κοινού και να τον ρωτησουμε.
    Καθρευτη καθρευτακι μου...
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Θεμα ...Αναθεμα!
     
  7. gaby

    gaby Guest

    μα πέρα ως πέρα...  
     
  8. DarkPrince

    DarkPrince New Member

    Απάντηση: Re: Το γάντι στις Κυρίαρχες

    Στα αρχεγονα ενστικτα δεν διαφερεις απο τα...πουλακια και τα ζωακια!(θαπρεπε να το γνωριζεις αυτο)
    Δεν ηταν αυτο ομως το θεμα !!!
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    Δεν ξέρω....δε συνηθίζω να κάνω το ζώο για να γαμήσω.......
    Ο καθένας βέβαια έχει τον τρόπο του... σεβαστό.....
     
  10. DarkPrince

    DarkPrince New Member

    Απάντηση: Το γάντι στις Κυρίαρχες

    Βαριεμαι αφορητα τους υπαινιγμους Lost Boy(κατα την αποψη μου υποδηλωνουν κ μια δειλια, μεταξυ αλλων παντα).
    Θα προτιμουσα αν απευθυνεσαι σε μενα να λες ξεκαθαρα την αποψη σου
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Το γάντι στις Κυρίαρχες



      Ας μη χαλάμε όμως άλλο το thread...
     
  12. DarkPrince

    DarkPrince New Member

    Απάντηση: Το γάντι στις Κυρίαρχες

    Συμφωνω,δεν καταλαβαινω ομως προς τι το quoting
    Δεν υπαινιχθηκα κατι ,σου εγραψα ξεκαθαρα οτι τα αρχεγονα ενστικτα σου και των πουλιων ειναι τα ιδια.
    Μαμ,κακα και νανι εσυ,το ιδιο κ τα πουλια
    Αλλα ακομη κ σαν υπαινιγμο να το ειδες σου ξεκαθαριζω οτι δεν μου αρεσει να το κανω ΕΣΑΕΙ και σε προτρεπω οτι εχεις να πεις να μου το πεις καταμουτρα.
    Αυτη ηταν ολη η ουσια του βαριεμαι αφορητα τους υπαινιγμους