Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 1 Απριλίου 2012.

  1. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Τι ακριβώς σου αρέσει σε αυτό??  
     
  2. MasseurAthens

    MasseurAthens Regular Member

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Θες να σου πούμε όλη την διαδικασία θαλασσίτσα μου; Θες και μέγεθος;   Καλημέρα κοριτσάρα
     
  3. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Καλά, μονο και δω επιτυχημένο φλέρτ με ατάκες μέσα από το κατούρημα.
     
  4. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Το καθιστό κατούρημα του Μάστερ.

    Έχει τύχει να είμαι στο μπάνιο και επειδή δεν είχε καθόλου μα καθόλου χαρτί σε όλο το μπάνιο, τελικά την σκούπισα με μπατονέτες.
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    χαχαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχχαχχαχα
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    καθιστο κατορημα;ινδιανικο ονομα ειναι;;
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

  9. whisperer

    whisperer Regular Member

    οι ατακες που υπαρχουν σ αυτο το νημα ειναι το κατι αλλο,εκλαιγα γοερα εχθες το βραδυ μονος μου
     
  10. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Έπος!!! Τις διάβασα όλες!!!!!! Έπος!!!!
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Εγώ που δεν το βρίσκω καθόλου αστείο, είμαι μειοψηφία;
    Ο σωστός ο Μάστερ μόνο καθιστός μπορεί να κατουράει.
    Οι λόγοι ποικίλουν...
    Πρώτον είναι πιο άνετα. Δεν χρειάζεται να στηρίζεται πουθενά. Ξεκουράζεται καθήμενος και ειδικά άμα έχει και πρόβλημα με το PSA του και αργεί να του ρθει...
    Δεύτερον είναι σιχασιάρης. Αν δεν θέλει να πιτσιλάει, άρα εν δυνάμει να λερώνεται και ο ίδιος, είναι η πιο ασφαλής επιλογή...
    Τρίτον και κυριότερον δεν μπαίνει στην διαδικασία "ανέβασε καπάκι, κατέβασε καπάκι" με όλη την κούραση που αυτό συνεπάγεται...
    Και φυσικά εκτός επιχειρηματολογίας, ο Μάστερ δεν έχει να αποδείξει σε κανέναν και τίποτα. Έτσι του γουστάρει και λογαριασμό σε κανέναν δεν δίνει, σιγά μην αιτιολογήσει και τις επιλογές του...

    ΥΓ έχοντας την τύχη να είμαι, να συζώ ή να συγκατοικώ με ανθρώπους που σέβονταν την εμμονή μου με την καθαριότητα, πέρα από την πλάκα, το έχω ζήσει επανειλημμένα και τους ευχαριστώ για την λεπτότητα και την προστατευτικότητά τους....
     
  12. yannouli

    yannouli busy mind

    χαχαχαχαχχαχ