Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το κακό όνειρο...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος αλεπουδάκι Του[n_g], στις 10 Μαρτίου 2012.

  1. Γειά Σας/σας μετά απο καιρό...
    Ένα βράδυ καθώς καθόμουνα στον καναπέ μου με ένα τσάι καραμέλα το οποίο έδινε ενα τέλειο άρωμα κ μια αίσθηση άλλη,απροσδιόριστη στον χώρο αναπολούσα.
    Θυμήθηκα ένα Σάββατο(δε ξέρω γιατί ειδικά το συγκεκριμένο) στίς 29 Οκτωβρίου...
    Καθώς είχα ανήσυχο ύπνο,σε κατάσταση non REM,είδα ένα φρικιαστικό όνειρο,οτι πέθανε ο μπαμπάς μου(Ευτυχώς ήταν απλά εφιάλτης.)
    Ξυπνάω μέσα στο κλάμα και ο Κ μου δεν ήταν δίπλα,άλλα στο μπάνιο.Σκεπάζομαι μέχρι πάνω και κλαίω γοερά σαν μωρό.Έρχεται,βγάζει το σεντόνι και μου πιάνει το χέρι και μου το τρίβει.
    Μου χαιδεύει το κεφάλι και με παίρνει αγκαλιά θερμά και σφιχτά.Με ρώτησε τι εχω και Του είπα...
    Μου μίλησε,με ηρέμησε και μετά θυμάμαι οτι τα δακρυά μου έτρεχαν συνεχώς στήν πιτζάμα Του και Εκείνος απλά χαμογελούσε...
    Μετά με σήκωσε απο το κρεβάτι κ με οδήγησε στο καθηστικό όπου μου είχε μια έκπληξη...low fat chocolate cake και mocha coconut light,απο τα αγαπημένα μου Starbucks...
    Αφού πέρασε μια ωρα,χωμένη στήν αγκαλιά Του,ακούγοντας ωραία rock μουσική,ένιωσα ήρεμη...Γονάτισα,έσκυψα το βλέμα μου και Του είπα...
    -Ευχαριστώ Κύριε μου.
    Αυτό το μου...Πόση ευγνωμοσύνη νιώθω όταν με αφήνει να το χρησιμοποιώ...Εσωκλείει όλη την αγάπη μου για Εκείνον...
    Και τώρα νιώθω πάλι την ανάγκη να το πω.
    Σας ευχαριστώ...Που μου δίνετε και τρυφερότητα...
    Με αγάπη,
    Το κοτσίρι Σας.
     
  2. Emiris

    Emiris Regular Member

    Πάντα ευχάριστη η διήγηση μιας υποτακτικής κοπέλας.

    Παρατηρώ μέσα από τα ποστ τους, ότι τα υποτακτικά κορίτσια έχουν μία υπέρμετρη ευσυγκινησία. Μία τάση να δίνουν μεγαλύτερο βάρος και σημασία σε κάποια απλά πράγματα στην καθημερινότητά τους.
    Ίσως να ευθύνεται η ρομαντική τους φύση για αυτό, ίσως πάλι να τις πλημυρίζει συναίσθημα η κυριαρχία που ζούνε από το σύντροφό τους και απλά αυτό να φαίνεται σε κάθε τους εκδήλωση.
    Όπως και να ’χει είναι ευχάριστο να τις ακούς.
     
  3. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: Το κακό όνειρο...

    τωρα τι να πω..φταιει το πως νιωθω το τελευταιο διαστημα,φταιει κατι αλλο??με συγκινισε πολυ αυτο που διαβασα.
     
  4. xplod

    xplod Regular Member

    Απάντηση: Το κακό όνειρο...

    Αχ γιατί η άτιμη η φιλία μας, να με εμποδίζει να εκφραστώ ελεύθερα και καυστικά?
    Γιατί με καταπιέζεις ρε μαναρ?  
     
  5. Απάντηση: Το κακό όνειρο...

    Έτσι είμαι!!Καταπιεστική!!!
    Οπότε να τηρείς τούς κανόνες μου!!!
     
  6. xplod

    xplod Regular Member

    Απάντηση: Το κακό όνειρο...

    Έτσι σε ερωτευτηκα, σκληρό γκομενακι.
    Τέτοια να μου κάνεις, να σειέμαι από ηδονή και καύλα!
     
  7. Emiris

    Emiris Regular Member

    Κορίτσια έχω μπερδευτεί.
    Τα έχετε;  
     
  8. Απάντηση: Το κακό όνειρο...

    Emiris πειραζόμαστε...Αφού η xplod είναι σουργελάκι!
     
  9. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Το κακό όνειρο...

    Και εγώ αστειεύομαι.

    Ευχαριστώ για την απάντηση.  
     
  10. Απάντηση: Το κακό όνειρο...

    Αφού με ρώτησες κάτι πως γίνεται να μην απαντήσω?
     
     
  11. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Το κακό όνειρο...

    Θα μπορούσες να ήσουν σνομπ και να έδειχνες ενοχλημένη που χώνομαι.
    Μάλλον δεν είναι το στυλ σου  
     
  12. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Το κακό όνειρο...

    Καλά συγγνώμη, εγώ όχι μονο έχω δει όνειρο που πεθαίνει ο μπαμπάς μου αλλα θυμάμαι και πως πέθανε.

    Τον είχα βρει στο αυτοκίνητο όπου υπήρχε μονο το πάνω μισό τους σώματος.

    Επίσης έχω δει όνειρο με "αντρωποφαγες" αράχνες οι οποιες είχαν κάπως την ταχύτητα των piranha (στην ομώνυμη ταινία κιόλας).

    Που να δεις τι γίνεται στην 11 εντολή και κόκκινο κύκλο.

    Sorry που γίνομαι αντιαισθητικός.