Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το νήμα της γκρίνιας.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Seras Victoria, στις 24 Σεπτεμβρίου 2023.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Ένας ασφαλής χώρος για να γκρινιάξετε ελεύθερα για ό,τι σας ενοχλεί.
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Κοίτα να δεις που εδώ δεν θα γκρινιαξει σχεδόν κανείς   
     
  3. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Θα γκρινιάξω εγώ για το ποδαρικό:

    Να γυρίζεις το πρωί απ τη δουλειά μετά από 24ωρο, περιμένοντας πως και πως να πιεις καφέ τρώγοντας εκείνο το καταπληκτικό κέικ σοκολάτας που είχες φτιάξει, και να ανακαλύπτεις ότι οι ανθύσποροι δεν άφησαν ούτε ψίχουλο.    

    Ξέρει κανείς αν λειτουργεί το «Χαμόγελο του παιδιού» τις Κυριακές;
     
  4. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

      πιθανό.
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Σκληρό.
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Έχω γκρινιαξει και σε άλλο νήμα αλλά θα το κάνω κι εδώ για να τιμήσω το νήμα μου, όχι ότι θέλω να ξαναγκρινιάξω αλλά είμαι αναγκασμένη, καταλαβαίνετε..

    Κάνω ολική ανακαίνιση το σπίτι μου, είμαι τελειομανής, control freak και άρρωστα αναποφάσιστη και παράλληλα μένω 3 μήνες (!) στη μαμά μου με την οποία πατάμε έναν καβγά μερα παρά μέρα.
     
  7. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Η σωστή η μάνα, η πρόστυχη, έχει να σε δει μια βδομάδα και σου ανεβάζει την πίεση στο πρώτο μισάωρο

    Bonus: αφού χτυπάς βαλεριάνα για να μη γίνεις ηρωίδα της 10ης εντολής, σε ρωτάει όλο γλύκα "τι θα φάμε σημερα";
     
    Last edited: 24 Σεπτεμβρίου 2023
  8. iolanda

    iolanda Contributor

    Εγώ ευτυχώς είμαι πολλά ναυτικά μίλια πλέον μακριά από την μανούλα  
    Της έκανα και αποκλεισμό στις κλήσεις, για να μην με παίρνει πρωί, μεσημέρι, βράδυ και μου κάνει τα νεύρα κρόσσια και πλέον την καλώ μόνο εγώ δύο φορές την εβδομάδα  
     
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Γιατί πρέπει η σχέση κόρης - μαμάς να είναι πάντα τόσο κομπλικέ ρε γαμωτο.
     
  10. skia

    skia Contributor

    Και μετά την ερώτηση του περί φαγητού να σου πετάει και το "τα μάθεις; πέθανε ο/η τάδε'' κι ένα μίνι #not# βιογραφικό.
     
    Last edited: 25 Σεπτεμβρίου 2023
  11. ASTERI

    ASTERI ...

    το σχόλιο που σας τσακίζει είναι "τα μάθεις; η τάδε παντρεύτηκε... εσύ πότε θα γίνεις μάνα''
     
  12. ASTERI

    ASTERI ...

    και οι ψυχολόγοι τι θα γινόταν αν δεν ήταν κλέφτες