Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το νήμα της γκρίνιας.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Seras Victoria, στις 24 Σεπτεμβρίου 2023.

  1. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Σου έχω και άλλα νέα: πολλές μανάδες πλέον δε μεγαλώνουν τις κόρες τους να ψάξουν αρσενικό να στηριχτούν αλλά τις μαθαίνουν να στηρίζονται στις δυνάμεις τους

    Όσο για το δεύτερο σχόλιό σου για τους ψυχολόγους, δε βγάζει νόημα... να σου θυμίσω ότι εσύ ήσουν αυτός που τους είπες κλέφτες

    over and out
     
  2. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Άσε μωρέ γιατί σήμερα την λυπήθηκα που πήγαμε στο leroy και καθόμουν τουλάχιστον 45 λεπτά μπροστά στα πόμολα για να αποφασίσω και τελικά δεν πήρα κανένα.
     
  3. RedFox

    RedFox New Member

    Εγώ είμαι άντρας και με πρήζουν να παντρευτώ από τα 20 και μάλιστα τώρα έχω και ανύπαντρο φίλο να μου πιπιλάει το μυαλό. Κάτι πολύ λάθος έχω κάνει για να έχω χάσει τα προνόμια που έδινε η κοινωνία στους άνδρες όταν γεννήθηκα χαχαχ

    Υ.Γ. 1 Δεν καλομαθα ποτέ τους γονεις κάνοντας τους τα χατίρια σε ότι αφορά την ζωή μου

    Υ.Γ. 2 Δεν έχω κάνει σχέση από το 2016
     
    Last edited: 25 Σεπτεμβρίου 2023
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αυτός ο φίλος τι φάση;;; 
     
  5. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Δεν είσαι ο μόνος καλέ μου φίλε.

    @Konna, σε νιώθω αφάνταστα...
     
  6. Konna

    Konna Regular Member

     
     
  7. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

     
    πάντως κι αυτο μια μορφή γκρινιας είναι  
     
  8. ASTERI

    ASTERI ...

    και οι ψυχολόγοι τι θα γινόταν, κλέφτες;

    προς διόρθωση
    νομίζω ήταν προφανές τι ήθελα να γράψω
     
  9. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να μαντεύει τι έχεις στο μυαλό σου... διαβάζουμε αυτά που γράφεις... και άλλο ήταν αυτό που έγραψες αρχικά και άλλο αυτό μετά την κωλοτούμπα
     
  10. RedFox

    RedFox New Member

    Δεν μπορώ να απαντήσω με σιγουριά για να είμαι ειλικρινής... Εικάζω ότι έχει να κάνει με την κρίση των πρώτων -αντα που περνάει σε συνδυασμό με ότι δεν του έχουν πάει καλά οι σχέσεις του και το ότι προσωπικά δηλώνω χρόνια ότι δεν με φοβίζει το να κάνω οικογένεια και ίσα ίσα θέλω να αποκτήσω και όλας κάποια στιγμή. Στην πλειονότητα του περίγυρου μας η οικογένεια φαντάζει κάτι καταστροφικό και όλας οπότε ίσως το θέλει κατά βάθος αλλά φοβάται ότι δεν θα τα καταφέρει και κοιτάει να με <<σώσει>>. Καααποια στιγμή θα μάθουμε... μέχρι τότε θα τον ανεχτούμε  
     
  11. iolanda

    iolanda Contributor

    Μου φέρανε βοηθό στη δουλειά και έχω γίνει η βοηθός της βοηθού και τα ακούω γιατί δεν δίνω σε εκείνη να κάνει τα χαμαλικια και τα κάνω εγώ.

    Απλά δεν μπορώ.
     
  12. her-ald

    her-ald Regular Member

    Έχω μπει φαντάρος και κάνουμε τρεις ώρες για να οργανώσουμε κάτι το οποίο οργανώνεται σε πέντε λεπτά υπό φυσιολογικές συνθήκες