Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το νήμα του Κορνήλιου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Για να κανεις ολο αυτο, θα πρεπει να επλητες πολυ. Βαρεμαρα τεχνας κατεργαζεται.
     
  2. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Μπααααααααα ... απλή επίδειξη ενός πνεύματος απόντος .. και για αυτό η έμφαση ήταν στην επίδειξη παρά στο πνεύμα ... διατί να το κρύψει άλλωστε; ..

    Τας δε τέχνας πενία κατεργάζεται, και εν απουσία της η (περισσεύουσα; ) μαλθακότης του Περικλέους ..
     
  3. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Χτες βράδυ δε κοιμήθηκα, ένοιωθα τύψεις με τα κρύα αστεία μου προς τον αγαπητό Κορνήλιο , ο όποιος είχε την ευγενική καλοσύνη να με διαφημίσει με τον απολαυστικό του πάντα τρόπο. Εφόσον δε κοιμήθηκα την έβγαλα στον υπολογιστή μου, με τις εξαιρετικές μου γνώσεις στους υπολογιστές και σαν μια αξία χακερού, ναι τα κατάφερα!!!! Μπέικα στο pc του Κορνήλιου και ναι του έκλεψα μια φώτο του που φαίνετε επιτέλους πρόσωπο!!!!!!! Είναι εν ώρα εργασίας και θα με συγχωρήσετε για αυτό…..
     
  4. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα


    ok Μπήκα ....
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    ..μπά; Ώχου το!!!! 

    Θα την απολύσω την π@@τάνα τη μέντιουμ!Και το πα,να μην πει πως το 'σκασε.. Όλοι έχουμε τις ατυχίες μας στις σεάνς..Ελπίζω αυτό να μην αποτελέσει απαρχή λιγότερης λατρειας και αγάπης..

    Καλά σου είπε κιόλας ότι της τον έδειξα?!!! Καλά μου το λέει ο πνευματικός μου "παιδί μου,μη δείχνεις χύμα 26 πόντους γιατί μετά καυχόνται και τα λένε στις φίλες τους.."

    Έλα μου ντε..κλεμμένο το'χω;

    Ανάποδα δεν πάει αυτό;Η πενία κτλ;Θα πάρω το φίλο Μπαμπινιώτη να ρωτήσω..

    Ο Περικλής κάνει θεραπεία και του ξανασκληραίνει...


    Και επί της ευκαιρίας..

    Σένσουαλ καλώς ήρθες στο φόρουμ μας ,εύχομαι να βρεις ό,τι επιθυμείς και περιμένουμε τη συμμετοχή σου στα νήματα μας..

    Είστε μοντελίστ;

    Γυναίκα!Παντόφλες!!!
     
    Last edited: 28 Νοεμβρίου 2008
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Τι εννοεις τωρα?
    Οτι θελεις τις παντοφλες σου η οτι πεταω παντοφλες?
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    ή ότι "δες τις παντόφλες που πετάνε"!  
     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Πετανε μονες τους η καποιοι πιλοταρουν?
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Το βράδυ κρυφά  

    χρειάζομαι ένα μονδέλο σαν και εσάς  
     
  10. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Re: Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Σε ένα ελεύθερο κάμπινγκ το καλοκαίρι πέρασε ένας και έκλεψε ίσα με 20 παντόφλες μέσα σε ένα βράδυ…. Όταν αυτό το άκουσε ο ‘’έμπορος’’ της παραλίας πήγε σε ένα μεγαλοκατάστημα 50χιλιομετρα μακριά και αγόρασε 20 ζευγάρια με 1€ και τις πούλαγε 3€ !!!!
    Μετά του λέγαμε ότι αυτός τις έκλεψε χαχαχαχαχαχα:jerkit:
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Άμα είναι απ'τα χεράκια σου μάλλον πιλοτάρουν!  

    Αρνούμαι!Είστε ιδιοτελής και δε σας ενδιαφέρει τόσο το κομμάτι της τέχνης.. Και να το πω απνεύματα:θες να μου την πέσεις ξ@κ@λ@@ρ@!!!! 
     
    Last edited: 28 Νοεμβρίου 2008
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Να σου πάρω τα μέτρα με τις βελόνες, τίποτε περισσότερο δε θέλω