Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το νήμα του Κορνήλιου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    όμορφο και τρυφερό 
     
  2. ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
     
  3. Ο ερωτας ενος πανηλιθιου.
     
  4. Όπου αγαπάς.

    Όπου αγαπάς , μην πολυπας....
    κι’ αν πολυπας να μη πολύκαθίζεις
    κι’ άμα πολύκαθίζεις να μη πολυμιλείς
    κι άμα πολυμιλείς , να κατέχεις ήντα λες.
     
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Ευφυέστατο Fanshawe  
     
  6. ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΥΡΙΕΣ (εργένισσες και πολυάσχολες)

    Κυρία μου.
    Βαρεθήκατε να σας πλένουν οι Ρουμάνες δούλες τα ρούχα και να σας τα βγάζουν όλα νταγκομένα κι' απο πάνω να σας βγάζουν μιά οργιά γλώσσα;(Οι αναιδέστατες)
    Κουραστήκατε να παραγγέλνετε ένα με ολίγη και να σας φέρνουν ένα γλυκύ βραστό;
    Απηυδήσατε ,επειδή μόλις εξέρχεστε της οικίας σας, η δούλα σας ,κάθεται στην τηλεόραση;
    Θέλετε να νιώσετε την δύναμη μιας Λουκρητίας Βοργία; Θέλετε να αισθανθείτε την χλιδή μιας Αικατερίνης των Μεδίκων;
    Θέλετε -μέσα στο εντελώς συνηθισμένο και ξενέρωτο διαμέρισμα σας- να στήσετε σκηνικό που θα το ζηλέψουν οι φίλες σας αλλά θα το ζήλευε ακόμα και ο Λουί Μπουνιουέλ;

    ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ.

    Λόγω αναχώρησης στο εξωτερικό ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ υπάκουος, εκπαιδευμένος, εμβολιασμένος, ευπαρουσίαστος, αρσενικός σκλάβος που ακούει στο όνομα ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ.

    Λίγα λόγια για τον ΚΟΡΝΗΛΙΟ.
    Ο Κορνήλιος κάνει σωστά όλες τις δουλειές του σπιτιού. Για παράδειγμα πλένει τα βρακιά στο χέρι με ροδόνερο και φίνο σαπούνι. Για τα μαύρα βρακιά χρησιμοποιεί πάντα ομίνο μπιάνκο για μαύρα και έτσι διατηρούν το χρώμα τους σαν καινούργια.
    Ακόμα τα σιδερώνει, τα χωρίζει και τα ντανιάζει σωστά. (περιόδου, καθημερινά, για σέξ).
    Ο Κορνήλιος, δεν υπάρχει περίπτωση να σας φάει την πολυθρόνα ούτε να σας κατουρήσει το χαλί (εκτός κι αν λάβει αντίθετη εντολή)
    Ομιλεί και λαμβάνει διαταγές σε ΤΡΕΙΣ(!) γλώσσες
    Την Ελληνικήν, την Αγγλικήν και την Καλιαρντήν.
    Αρχίζει να ομιλεί με την εντολή «μίλα» «speak» «μπέναβε» και σταματά άμεσα με την εντολή «μη μιλάς» «do not speak» «νάκα μπέν»
    Ακόμα μπορεί να:
    Α) αναλύει σε χρόνο dt….
    περίπλοκα φιλοσοφικά, κοινωνικά, πολιτικά ζητήματα καθώς και την τρέχουσα πολιτική κατάσταση.

    Β) Διηγείται ιστορίες για φαντάσματα ,ιστορίες για UFO και ιστορίες για αγρίους γενικότερα.

    Γ) Λέει τα χαρτιά , το φλιτζάνι , το χέρι και φυσικά τα ζώδια. Μπορεί να σας κάνει μπιστολάκι, μανικιούρ πεντικιούρ, μασάζ Ταϋλανδέζικο, λεφλεξολογία κλπ.

    Δ) Ανοίγει φύλλο για πίτες και μαγειρεύει καλύτερα από δύο Μαμαλάκηδες

    Παραδίδεται σκέτος η με τα αξεσουάρ του.

    ΑΞΕΣΟΥΑΡ

    Α) Αντρική ζώνη αγνότητας ,τελευταίας τεχνολογίας από ανθρακονήματα, φτιαγμένη στην Μποτσουάνα, Α Ξ Ι Α Σ 17.000.000.000 εκ. κιν-κιν. (12 ευρώ)
    Με την ζώνη αγνότητας- και με το κλειδί της περασμένο στο λαιμό σας -είστε ήσυχη ότι κατά πρώτον δεν κινδυνεύετε όταν βρίσκεστε εντός του σπιτιού και κατά δεύτερον- όταν είστε εκτός του σπιτιού - κάνει τις δουλειές που του αναθέσατε και δεν μαλακίζεται παραμελώντας τα καθήκοντα του.

    Β) Ένα ινδικό βρακί, χρώματος λευκού, απ΄ αυτά που φοράνε οι φακίρηδες.

    Γ) Μια βεντάλια τεραστίων διαστάσεων αλά βασίλισσα Χασεπσούτ.

    Δ) Μαστίγιο single tale (αχρείαστο να ναι αλλά ποτέ δεν ξέρεις)


    Πλην ψυχιατρικού δεκτός κάθε άλλος έλεγχος . (ανατομικός , οδοντιατρικός, μικροβιολογικός, κλπ)
    ΒΙΑΣΤΕΙΤΕ. Τηρούμε σειρά προτεραιότητας
     
  7. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    ωχ όχι πάλι !!!!!!!!!

    προφυλαχθείτε  
     
  8. Storm

    Storm Regular Member


    ΑΥΤΟ θα πει κελεπούρι!
    Νάκα δικέλω τιμή όμως...
     
  9. alnair

    alnair Regular Member

    Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Κορνήλιε, χρειάζομαι μερικές διευκρινίσεις. θέλεις να υπηρετείς μόνο κυριαρχική γυναίκα; Γιατί κι εγώ κυρία είμαι, δεν είμαι κανένα τσόλι! Επίσης, πρέπει να ικανοποιείσαι και σεξουαλικά; Μπέναβε! Αν όχι, μπορώ να σε φωνάζω πού και πού για να μου ταχτοποιείς τα βρακάκια στο συρτάρι, να μου τα αρωματίζεις με λεβάντα και να ρίχνεις και κανένα σκούπισμα που τόσο το μισώ.
     
  10. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Κάτι για ύπανδρες νοικοκυρές?
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Βρε καλως τον!!!  

    Να σου μαθω κι'ενα τραγουδακι για το φλιτζανι,να λες στη Κυρα που θα σε παρει ;
    (μπορεις να της χορευεις κιολας ,χαρωπα, αναλαφρα,ζουζουνιζοντας γυρω της σαν μελισσουλα!)

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Re: Απάντηση: ΤΟ ΝΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ

    Αγαπητή alnair είμαι η αφένδρα του Κορνηλιου και μην απευθύνεστε στον ίδιο.
    Θα σας λύσω εγώ τις απορίες σας.
    Η μόνη προϋπόθεση είναι να είστε αριστοκρατική Κυρία.
    Εάν είστε αριστοκρατική Κυρία περιπεράστε περικαλώ από το ανάκτορο μου
    να πάρουμε ένα απεριτίφ η μία περτικαλάς , να σας γνωρίσω και να σας εγκρίνω.
    Δεν θα τον δώσω τον Κορνηλιο όπου κι’ όπου διότι, όσο να ναι, πολύ το υγάπησα το pet
    και δεν επιθυμώ να κακοπέσει.
    Εάν δεν είστε αριστοκρατική Κυρία αναλάβετε, περικαλώ, την σκούπα σας διότι
    τα φακίρικα βρακάκια του Κορνήλιου είναι δια επιδέξια οπίσθια.
    Ευχαριστώ

    Διατελώ εν τιμή
    Η αυτού εκλαμπρότης Βαρόνη Λουκρητία των Βουργόνων.
    Εκπάγλου καλλονή αφένδρα Ουγγροβλαχίας και Κραγιόβης.

    Οι ύπανδρες νοικοκυρές έχουν σύζυγο για να τους κάνει τον Κορνήλιο.
    Είναι ζήτημα εκπαίδευσης. Εάν είναι ανεπίδεκτος κάτι θα σκεφτούμε
    Προσπαθήστε και το ξανασυζητάμε.