Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το νήμα του Κορνήλιου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 5 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Αραπης ειπατε και θυμηθηκα οτι καπου εχω ακουσει οτι και μεις τα χλωμα προσωπα αραπηδες ειμαστε καποτε και μεταλλαχτηκαμε οταν ανηφορισαμε κατα Ευρωπη μερια μπας και γλυτωσουμε την οστεομαλακια.Η καθαρη μαλακια,φευ,παρεμεινε αμεταβλητη.
     
  2. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Προσέχετε τα λεγόμενά σας. Οι προστάτες της εθνικής καθαρότητας και θεματοφύλακες της ανωτερότητας της ελληνικής ράτσας καραδωκούν.
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor

    Εγώ θα έλεγα να προσέξετε μερικοί τα posts σας γιατί η υπομονή έχει τα όριά της (και δεν είναι το δυνατό μου σημείο).
     
  4. Αν χασεις την υπομονη σου τι θα μας κανεις?  
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Προτείνω ηρεμία. Αν έχετε διαφορές μπορείτε να τις λύσετε κάπου αλλού. Δείτε το σαν προειδοποίηση.
     
  6. Δεν εχουμε διαφορες. Οτι διαφορες εχουμε ειναι ιδεολογικες η νοοτροπιας
    Τιποτα αλλο εκτος απο αυτα που διαβαζεις. Αλλα σε παρακαλω μην με εξισωνεις
    τουλαχιστον σε αυτη την περιπτωση. Προσωπικη χαρη στο ζητω  
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Έχω απευθύνει πολλάκις πρόσκληση στον cornilios να μου απαντήσει έστω και μέσω p.m. και να μου εξηγήσει ποιο είναι το πρόβλημά του μήπως καταφέρουμε και συνεννοηθούμε. Του είχα αποστείλει o ίδιος p.m. ζητώντας του και πάλι το ίδιο.
    Δεν απάντησε...

    Προσωπικά ουδέποτε τον προσέβαλα ή τον εξύβρισα.


    Τι ακριβώς θέλετε να κάνω λοιπόν και γιατί ακριβώς με προειδοποιείτε;
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Εφόσον οι διαφορές σας είναι μόνο ιδεολογικές τότε κρατείστε τις εκεί, δίχως να περάσετε τα όρια. Δεν βλέπω Κορνήλιε κάποιον να ξεχωρίζει ώστε να υπάρχει λόγος εξίσωσης.
     
  9. Ε όχι και ουδέποτε... στο παρακτω απαντας ετσι επειδη σου ειπα οτι εισαι η χαρα του ρεπορτ


    Ηλια δεν ειπα να με εξισωσεις ειπα μην με εξισωσεις...
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    Τι θέλεις τώρα Χρυσέ μου άνθρωπε;;;; Ορίστε πες μου να τελειώνουμε...

    Στείλε p.m., e-mail... ό,τι νομίζεις....
     
  11. Τιποτα. Απο μενα τελος και κακως που απαντω γιατι χαλαει και το νημα μου και ειναι κριμα.
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μιλήστε μεταξύ σας, είστε και οι δύο ενήλικοι. Κορνήλιε προσπάθησε η σάτιρα σου να μην είναι πρόσχημα για επίθεση στις όποιες θέσεις των άλλων.