Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor



    Αληθές.Γιατί όμως;



    Εδω σε χάνω.Επαναδιατύπωσε η διευκρίνησε.


    Βεβαίως, ο ανταγωνισμός ωφελεί όταν ο σκοπός του αγώνα εξυπηρετεί το κοινό καλό.




    Oντως.Γιατί συμβαίνει αυτό;Μας αρέσει;


    Πρώτον γιατί αυτό υπαγορεύει η έμφυτη τάση τους για απόκτηση ισχύος και εξουσίας.
    Δεύτερον γιατί η κοινωνία που έχουν φτιάξει έχει δομηθεί σε αυτό το αξιακό επίπεδο και αναπαράγεται διαρκώς.
    Τρίτον γιατί οι όποιες αμφισβητήσεις αυτού του μοντέλου έχουν υπάρξει έχουν ηττηθεί μέχρι τώρα ιστορικά.

    Ψιλοξεκάρφωτο το ερώτημα.Ανοιξε αν θές νήμα να το διερευνήσει όποιος θέλει. Εγω πάντως όχι.
     
  2. Elune

    Elune Priceless

    Το ομολογώ...

     
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μοιραστείτε τις ομοιότητές μας, επευφημήστε τις διαφορές μας...
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ενα θα σου πω....ε και;;εχουμε χιλια προβληματα στο κεφαλι μας θα ασχολουμαστε με μαλακιες;
     
  5. Να σου πω οι εκλογές είναι τον Οκτώβριο νομίζω.....
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Μικρο και αθωο μου κοριτσακι εμεις οι δυο σιγουρα δεν εχουμε καμια ομοιοτητα ... και δεν χρειαζετε να το αναλυσουμε παραπανω
     
  7. Ξέρεις, ο Ναπολεών αναφερόταν στον εαυτό του με πληθυντικό και τρίτο πρόσωπο νομίζω (εσύ το 2ο το έχεις αποφύγει μέχρι στιγμής).
    Ε.... μην ασχολείσαι λεπόν παίχτο αδιάφορα  
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μπάτε σκύλοι,... αλέστε.
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Η οξυδέρκειά σου με εκπλήσσει ώρες ώρες...
     
  10. Μα μωρέ αδερφέ καλά λέω, κάθε φορά που μπαίνεις να γράψεις είναι λες και βάζει κανείς το κανάλι της Βουλής.
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Τα σκυλια τα εκπαιδευουμε ... δυστυχως πλεον πολλα ειναι ανεκπαιδευτα
     
  12. ... και μουνόδουλα θα πρόσθετα....