Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. Όχι, απλά.... δεν είναι τόσο μυστήριο αυτό το φαινόμενο της αλλαγής των Nick...
    αυτό λέω...
     
  2. gaby

    gaby Guest

    @Siren_Peisinoe

    πως να κρυφτείς απ τα παιδιά
    έτσι κι αλλιώς τα ξέρουν όλα
    και σε κοιτάζουν με μάτια σαν κι αυτά
    όταν ξυπνούν στις δύο η ώρα…

    … προσέχετε λίγο όταν μαντεύετε, και καλά, πως κάποιος, και καλά, είναι διπλό προφίλ. 9/10 εκτίθεστε και τα 9/10 δεν τα αντιλαμβάνεστε έτσι και αλλιώς, απλά, μερικοί π.χ. άσε τώρα με τόση ζέστη, δεν καταλαβαίνετε πως όταν δείχνετε με το ένα δάχτυλο άλλους συγχρόνως στρέφετε τρία δάχτυλα προς τον εαυτό σας.
     
  3. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    ...Ε, κομμάτι.
     
  4. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

  5. MΠΠOYYYYY ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, ΩΙΜΕΕΕΕ ΜΠΠOYYYYYYYYYYYYYYY ΤΡΟΜΕΡΟΟΟΟ OYYYYYYYYYYYYYY
    gaby κατά πρώτον όταν θες να απευθυνθείς σε μένα σου συστήνω να απευθύνεσαι σε μένα. Ασε τα "κάποιοι" και τα "μερικοί" όταν είναι φανερό ποιόν ΕΣΥ δείχνεις.
    Κατά δεύετερον, παει καιρός που σε σούταρα απο το φβ λόγω μόνιμης εχθροπάθειας Για όλα τα αποδέλοιπα σχετικά με τα δάκτυλα που δείχνουν και δεν δείχνουν και το ηθικοπλασικό λογίδιο, ένα έχω να σου πω:
    ΑΡΧΙΔΙΑ ΒΡΟΝΤΟΣΑΥΡΟΥ , με όλο το σεβασμό. Τράβα πραγματικά να κουνήσεις αλλού το δάκτυλο γιατί εγώ σε ξέρω απ τα παλιά όπως και πολλοί άλλοι. ΑΑΑΑ και που σαι...μη μου πεις πως δεν είσαι εσύ και ότι κάνω πάλι λάθος  (έγραψα "με όλο το σεβασμό" γιατί μας διαβάζουν και κοπέλες)  
    Υγ δεν σε έφτασε το παλιό "στόλισμα" απο τον dream Master η είχε λήξει και ήθελες κι απο μένα φρέσκο και ανανενωμένο.
     
    Last edited: 1 Αυγούστου 2015
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Δεν καταλαβαίνω γιατί ακριβως με έκανες tag καλη μου  
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    Μυρίζει αγάπη. Το ομολογώ  
     
  8. Ναι, είναι φυσικό αφου εμφανίστηκε η Hate Moss και την σκορπάει αβέρτα.
    Και επειδή θα έχετε απορίες ιδού η Hate Moss του φόρουμ, είναι η κοσμαγάπητη gabyyyyyyy  
     
    Last edited: 1 Αυγούστου 2015
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    @cornilios ομολογώ πως τώρα μύρισε σκ....  
     
  10. ΝΑ ΤΑ ΦΑΣ  
     
  11. lexy

    lexy .ti.va.

    χρειάζεται να με καλοπιάσεις πρώτα. Ομολογώ, χάρες δεν κάνω  
     
  12. gaby

    gaby Guest

    κορνήλιε,

    η φιλία μας ναυάγησε όταν είχες γυρίσει και μου είχες πει πως "δεν σου βγήκε αυτό που ήθελες και γι αυτό είσαι έτσι". Καλοκαίρι του 2012, αν θυμάμαι σωστά. Μετά, ήθελες τα ρέστα επειδή δεν σε είχα ψηφίσει για μέλος σε ένα κλειστό φόρουμ, κάτι που σου είχε μεταφέρει μια φίλη σου και μου είχες στείλει πριβέ με τις χαρακτηριστικές σου γκρίνιες αλλά στο πιο έξαλλο στο facebook. Τέλος με σουταρες όταν είχα πάψει να σου μιλώ από καιρό και αυτό μου ήταν μάλλον ευχάριστο. Ναι, εσένα έδειξα κορνήλιε. Τότε που είχες φτιάξει το διπλό προφίλ, σε αδειάσαμε όμορφα και μετά επέμενες ότι έπρεπε να δεχτούμε ειδικά το δικό σου διπλό προφίλ διότι το είχες φτιάξει για κοινοφελή έργα αλλά και επειδή είχες φίλους άλλους moderators!

    Επιπλέον, αν ο Ντριμ σε αφήνει να κρύβεσαι στα μπατζάκια του, δεν νομίζω ότι θα έκανε το ίδιο και ο Κλαιστ   Δεν τον έχω δε, τον Ντριμ, περί πολλού, ώστε να κουοτάρω τα στολίσματα που είχε κάνει σ εσένα και έτρεχε ο Ντολμανσέ να σε βοηθήσει κάπως και όλα εκείνα τα ευτράπελα.

    Υπέθεσες κάτι που δεν γνωρίζεις, συγκεκριμένα ότι το @Koproskylo είναι επίσης ο Χαϊνριχ, ο οποίος έφυγε από αυτό το φόρουμ για όλους που δεν γνωρίζεις - εγώ συμβαίνει να τους γνωρίζω - και είπες ότι αυτά όλα τα ξέρεις γιατί ως ανήλικη παρακολουθούσες το φορουμ. Αυτά όλα λοιπόν επέσυραν το στιχάκι που σου έγραψα. Τίποτα άλλο θες;

    Και βέβαια, αρχίδι ψόφιου κροκόδειλου @cornilios και οποιοσδήποτε άλλος, ισχύει αυτό που σας είπα να μην δείχνετε δεξιά και αριστερά για διπλά προφίλ αλλά να κοιτάζετε τα δικά σας.