Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Το ομολογώ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 22 Ιουνίου 2015.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Για μενα χτυπάει η καμπάνα  
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ΝΑΙ για εσενα ... για πες μας τι χρωμα ειναι τα σεντονια στο κρεβατι και ποσα μαξιραρια εχεις ?
     
  3. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω


    Κακούργες έχω λιώσει στα γέλια άμα δεν το πάθω το έμφραγμα με τις περιγραφές θα το πάθω από το γέλιο.
    Παρ όλα αυτά οφείλω να ομολογήσω και αφού το νήμα είναι ομόλογο ότι και οι 2 τρόποι είναι SUPER
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Το συγκεκριμένο κρεβάτι δεν είναι δικο μου.
    Έχει δυο μαξιλάρια και σεντόνια σε γκρι, μαύρο και ροζ αποχρώσεις.
    Επαναλαμβάνω δεν είναι δικο μου κρεβάτι
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Το ομολογω πως προσπα8ω να βρω τροπο να σε δεσω στο κρεβατι με την φαντασια μου ....

    τα ανοικχτα ποδια και χερια βοηθανε την κατασταση ....

    ΥΓ παω να κανω ενα ντουζακι η θερμοκρασια του δωματιου ανεβηκε αισθητα
     
  6. Δεν ασχολήθηκα με αυτό στο σχόλιο μου. Επεσήμανα μια ένδειξη ότι δεν τα ξέρουν όλα. Κάνεις δεν τα ξέρει όλα και πολύ περισσότερο τα παιδιά τα οποία
    ακριβώς επειδή ξέρουν τα λιγότερα απο όλους γίνονται η αιχμή του δόρατος κάθε ολοκληρωτισμού. Όποιος τους λέει πως τα ξέρουν όλα είναι πονηρός.
    Τα παιδιά χειραγωγούνται εύκολα αλλά οι γλυκερές παπαριές και τα αφελή ψεύδη, μέσω των οποίων χειραγωγούνται τα πιο πολιτικοποιημένα απο αυτά, συνεχίζουν να κυριαρχούν.
    Και επ ευκαιρία και μ ια και βλεπω πως ξύνεσαι, να ρωτήσω κι εγω με την σειρά μου εσένα που υποστηρίζεις πως "τα παιδιά τα ξέρουν όλα", υπάρχει συλλογικό ενεργούμενο που ανταποκρίνεται στην προσφώνηση "τα παιδιά" ή θυμάσαι τα αστεία του δημοτικού μόνο όταν γενικεύουμε για τις γυναίκες;
     
    Last edited: 4 Αυγούστου 2015
  7. gaby

    gaby Guest

    Δες ολόκληρο τον στίχο του Σαββόπουλου @cornilios. Λέει ότι τα παιδιά έχουν τη διαισθητική ικανότητα να πιάνουν το κρυφό συναίσθημα του μεγάλου, αυτό που κάποιος με κριτήρια, εμπειρία, αναμνήσεις δεν θα μπορούσε να αντιληφθεί γιατί θα είχε ήδη διαμοφρώσει το δικό του σετ προκαταλήψεων με το οποίο αντιλαμβάνεται τα πράγματα γύρω του. Είναι χαρακτηριστικό γνώρισμα των μικρών παιδιών. Τα παιδιά που ψηφίζουν, οτιδήποτε και να ψηφίζουν, δεν είναι παιδιά κατά κυριολεξία και γι αυτό ψηφίζουν.

    Οι γενικεύσεις για τις γυναίκες είναι ένα παιχνίδι. Παιχνίδι ενηλίκων αντρών. Τίποτα κακό σε αυτό, κάθε άλλο, αλλά καλύτερα να μην παράγει και αντιλήψεις. Γιατί ήμουν πολύ ήπια όταν το είπα "συλλογικό ενεργούμενο" δεν ήταν έτσι στο κείμενό σου οι γυναίκες, βασικά αντικείμενο με γενικά χαρακτηριστικά και την επικίνδυνη ιδιότητα να επιλέγει κιόλας ήταν, όταν το ξαναδιάβασα.

    Έχω γράψει ένα ποστ πάνω στο ποστ σου, όχι όμως για απόψε.
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Το Ομολογω μου αρεσει το Αλκοολ
     
  9. To ομολογώ: Καύλωσα!
    (και πώς να σηκωθώ από το γραφείο...)
     
  10. фетишoмазох

    фетишoмазох Regular Member

    Το ομολογώ....είμαι κακομαθημένος και λαίμαργος....
    ..ενώ έτρωγα την ομελέτα μου και τα τυροπιτάρια μου....τόσο πιο άδειο ένιωθα το στομάχι μου
    και τόσο πιο πολύ λαχταρούσα κοκκινιστά κοτόπουλα και ψητά μπούτια...
    το ομολογώ...κάποιες φορές αποφεύγω να φάω σοκολάτα ,επειδή ξέρω ότι εν τέλει θα μου ανοίξει την όρεξη....
    το ομολογώ,κατακαλόκαιρο με καύσωνα μ'αρέσει να τρώω καυτή κοτόσουπα...
    το ομολογώ,ώρες ώρες ,η όρεξη μου είναι άλλα ντ' άλλων!!
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    βαθειες εισπνοες απο τη μυτη και εκπνοες απο το στομα.και σκεψου κατι ντεκαυλε 
     
  12. conner

    conner Contributor

    Τα ντεκαυλέ όχι εδώ παρακαλώ...
    καύλωσες... παίξε την